Survivor'dan 500 bin TL kazanmıştı! Yeni evi gündem oldu

2020 yılında katıldığı Survivor’da şampiyon olan ve 500 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olan Cemal Can Canseven yarışmanın ardından sunduğu programlarla adından söz ettirdi.

Ekran macerası beklediğinden kısa süren Cemal Can Canseven şimdi de Çeşme’deki yeni eviyle gündem oldu. Çeşme’den ev alan ünlü ismin yeni evi ağızları açık bıraktı.

cemal can 0

Sosyal medya hesabından eviyle ilgili paylaşımlar yapan Cemal Can Canseven ‘Mimar Cemal bey yapacağı dekorasyonları düşünüyor’ notunu düştü.

cemal can

Evinin dış görüntüsünü de takipçileriyle paylaşan ünlü isim araştırmalara göre Çeşme’de tüm mobilyaların ekstra pahalı olduğunu dile getirdi. Canseven paylaşımınında; ‘Bekle beni Ümraniye Mobilyacılar Çarşısı’ ifadelerini kullandı.

cemal can 1

Youtube

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Kocam bir kereliğine cinsel ilişkiye girdim” dedi! Nur Viral şoke oldu
Ender Saraç ağlayarak savunma yaptı! Benan Saraç hakkında olay iddialarEnder Saraç ağlayarak savunma yaptı! Benan Saraç hakkında olay iddialar
Bir döneme damga vuran Gizem Özdilli'yi görenler tanıyamıyor! Her şeyi bırakıp Kıbrıs'a yerleştiBir döneme damga vuran Gizem Özdilli’yi görenler tanıyamıyor! Her şeyi bırakıp Kıbrıs’a yerleşti

Yorum yapın