KURULUŞ OSMAN 140. BÖLÜM İZLE: Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm konusu nedir, son bölümde neler oldu?

Kuruluş Osman 140. bölüm izleme ekranına dair araştırmalar hızlandı. Her çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi heyecan dolu sahneleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Kuruluş Osman’nın 5. sezonu 4 Ekim 2023 Çarşamba akşamı başladı. Dizi, yeni bölümü olan 140. bölümü ile 13 Aralık Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. İşte Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümde yaşanacaklar.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kuruluş Osman her çarşamba akşamı ATV’de yayınlanıyor. Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de ekranlara gelecek.

kuruluş osman

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM ÖZETİ

Kuruluş Osman dizisinin 139. bölümünde;
Osman Bey, Yakup Bey’leri Karacelâsun’dan kurtarmıştır. Osman Bey, Yakup Bey’e derdinin İslâm davası olduğunu ifade eder. Yakup Bey bu çıkış karşısında ne yapacaktır?

ORHAN BEY’İN VAZİFESİ!

Karacelasun intikamını almakta kararlıdır. Osman Bey’e karşı yeni bir planı vardır. Osman Bey ise Orhan Bey’i vazifelendirir. Orhan Bey Karacelasun’u alt edebilecek midir?

GONCA’NIN DURUMU AĞIRLAŞIYOR

Gonca Hatun’un durumu iyice ağırlaşmıştır. Alaeddin, Mehmet şifayı bulmak için yola düşmüşlerdir. Bir yandan şifayı ararlarken karşılarına Haçlı askerleri çıkar. Mehmet ve Alaeddin şimdi ne yapacaktır? Yakup Bey, Gonca’nın durumundan haberdar olmuştur. Eğer ona bir şey olursa Moğol’dan da Kayı’dan da hesabını soracağını söyler.

ko139.

ALAEDDİN BEY’İN ZORLU MÜCADELESİ!

Uç Pazar’da zehirlenen yaralılar bir bir ölmektedir. Alaeddin Bey şifa için denemelere devam eder. Fakat hiçbir şey kar etmez, çaresizlik içindedir. Alaeddin Bey şifayı bulabilecek midir?

ÇOCUK CERKUTAY YAŞAYACAK MI?

Cerkutay acıyla oğlunu kucaklamıştır. Ülgen Hatun da perişandır. Çocuk Cerkutay’ın minik bedeni bu zehre karşı direnebilecek midir?

YAKUP BEY’İN CERKUTAY HAMLESİ!

Yakup Bey, Cerkutay’ı Osman Bey’e karşı doldurur. Başlarına gelen bütün felaketlerin sebebi Osman Bey’dir. Yakup Bey, Cerkutay’ı doldurarak neyi hedeflemektedir? Osman Bey’e karşı nasıl bir planı vardır?

HAİN VASİLİS!

Vasilis’in hain olduğu ortaya çıkar. Vasilis ise Yakup Bey’e sığınır. Her şeyin Osman Bey’in oyunu olduğunu söyler. Yakup Bey küplere biner. Osman Bey, gayrı hesap verecektir. Vasilis’in iftirasının sonu nereye varacaktır? Osman Bey ve Yakup Bey’in arasındaki gerilimin sonu ne olacaktır?

koatv

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM KONUSU

Kuruluş Osman dizisinin 140. bölümünde;
KARACELASUN VE ÜSTAT GERA’NIN İŞBİRLİĞİ!

Karacelasun intikam yeminleri eder. Üstat Gera ve Karacelasun birlikte hareket edecektir. Osman Bey’in oğlu Alaeddin’i öldürme planları yaparlar. Alaeddin’i öldürebilmek için nasıl bir oyun kurarlar?

BALA HATUN VE SAADET HATUN KARŞI KARŞIYA!

Alaeddin’in esir tutulduğunu öğrenen Bala Hatun, Uç Pazar’ı basar. Saadet Hatun’la karşı karşıya gelirler. Bu restleşmenin sonu nereye varacaktır?

kuruluş osman 140.

OSMAN BEY, KARACELASUN’U ELE GEÇİREBİLECEK Mİ?

Karacelasun, Orhan Bey’le karşı karşıya gelir. Aralarındaki vuruşma devam ederken Osman Bey’in ortaya çıkışıyla Karacelasun iyice köşeye sıkışır. Osman Bey Karacelasun’u ele geçirebilecek midir?

ORHAN BEY MURADINA EREBİLECEK Mİ?

Orhan Bey Holofira’yla evlenmek istediğini annesine net bir şekilde söyler. Orhan Bey Holofira’yla evlenmek için neleri göze alacaktır? Malhun Hatun Holofira’ya içini döker. Bir Bey hatunu olmanın nasıl fedakarlıklar gerektirdiğini izah eder. Holofira aynı fedakarlıkları edebilecek midir?

ORHAN BEY VE ALAEDDİN BEY, VASİLİS’İ YAKALIYOR!

Vasilis’in Uç Pazar’dan kaçtığını öğrenen Yakup Bey’in tepkisi nelere sebep olacaktır? Orhan Bey ve Alaeddin Bey, Mehmet’in elinden kaçırdığı Vasilis’i nasıl yakalamışlardır? Bunun Uç Pazar’daki yankısı ne olacaktır?

ALAEDDİN BEY’İN HAYATI TEHLİKEDE!

Alaeddin Bey’e kafesli çadırda saldırı olur. Alaeddin Bey bu saldırıdan nasıl kurtulacaktır?

dff

OSMAN BEY VE YAKUP BEY GERİLİMİ DEVAM EDİYOR!

Sancaksızlar’ın Osman’a biadını geri çekmesi bilgisinin gizli olması Yakup Bey için neden önemlidir. Yakup Bey, Sancaksız’ları kullanarak nasıl bir oyun kuracaktır?

ORHAN BEY VE HOLOFİRA ARASINDA NELER YAŞANACAK?

Mehmet Bey Holofira’ya yüzük hediye eder. Buna şahit olan Orhan Bey’i artık kimse tutamaz. Holofira’yı atının terkisine atıp giden Orhan Bey’in aklında ne vardır? Holofira’yı nereye götürmektedir?

OSMAN BEY’İN BÜYÜK PLANI NEDİR?

Osman Bey, kendisine hesap sormak için gelen bütün Bey’leri Yenişehir’de zorunlu bir şekilde konuk eder… Bunu bir tehdit olarak gören Bey’ler Beyler Osman Bey’e düşman mı olacaktır? Osman Bey’in bütün Beyler Yenişehir’deyken kapıları kapattırmasının sebebi nedir? Kendisini aklayacak hamle nedir?

rfr

KURULUŞ OSMAN 140. BÖLÜM İZLE!

Kuruluş Osman dizisinin 140. bölümü ATV ekranlarının yanı sıra ATV’nin resmi internet ve YouTube sayfası üzerinden de izlenebilir.

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İddialı pozlar! Bir bakan bir daha baktıİddialı pozlar! Bir bakan bir daha baktı
Hakan Ural'dan olay sözler! Eylül Öztürk ülkeye dönüyor mu? "Belgeleriyle tatmin etmiş..."Hakan Ural’dan olay sözler! Eylül Öztürk ülkeye dönüyor mu? “Belgeleriyle tatmin etmiş…”
Final mi yapıyor? Şaşırtan açıklama Final mi yapıyor? Şaşırtan açıklama

Yorum yapın