Spotify, grup dinleme özelliğine paylaşılan ses kontrolü ekler

rent a car 34

Spotify, paylaşılan kuyruk özelliğini iyileştirmeye çalışır, Grup Oturumudinleyicilerin sunucu, şirket ile uyumlu bir hoparlörü paylaşıyorlarsa bir şarkının ses seviyesini ayarlamasına olanak tanıyan yeni bir özellik olan paylaşılan ses kontrolünü başlatarak ilan edildi Bugün.

Grup Oturumu, ilk kez 2020’de kullanıma sunulan, yalnızca Premium’a özel bir özelliktir. Birden çok kullanıcının hangi müziğin çaldığını gerçek zamanlı olarak kontrol etmesine ve tüm grubun keyfini çıkarması için ortak bir çalma listesine şarkılar eklemesine olanak tanır.

Spotify, bir grup oturumunda dört veya daha fazla kullanıcı varsa ses kontrolünün otomatik olarak devre dışı bırakılacağını not eder. Bu, toplantı sahibinin daha büyük dinleme oturumları için kontrolü elinde tutmasını sağlar; bu, parti konukları biraz fazla gürültü yaptığında yardımcı olabilir. Ancak toplantı sahibinin, devre dışı bırakıldıktan sonra “Konukların sesi değiştirmesine izin ver” yazan düğmeyi manuel olarak açarak ses kontrolünü etkinleştirmesi de mümkündür.

Görsel Kaynakları: spotify

Yeni paylaşılan ses kontrolü özelliği, dünya çapında Android ve iOS cihazlarına kademeli olarak yayılıyor. Chromecast, Amazon Cast ve Sonos ve Bose dahil çoğu WiFi özellikli hoparlörde mevcuttur. Ancak, paylaşılan ses denetimi şu anda Apple AirPlay veya Bluetooth aygıtlarında desteklenmemektedir.

Ayrıca, güncelleme yalnızca yüz yüze dinleme için kullanılabilir. Tipik olarak, kullanıcılar Grup Oturumu kullanma olanağına sahiptir. uzaktan ve şahsen.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın