Shark Tank India yatırımcıları taahhütlerde yetersiz kalıyor

rent a car 34

Shark Tank’ın Hindistan baskısının açılış sezonunu izleyen bir yıldan fazla bir süre sonra, şov için bir dizi eleştirinin sonuncusu olan yeni bir analize göre, yedi saygın yatırımcı yatırım taahhütlerinin yarısından daha azını yerine getirdi.

Araştırma şirketi PrivateCircle, “köpekbalıklarının” genel olarak TV şovunda gösterilen 65 yatırım taahhüdünden yalnızca 27’sine yatırım yaptığını söyledi. PrivateCircle, köpek balıklarının yeni girişimlere toplamda 4.87 milyon dolar taahhüt ettiğini, ancak geçen hafta itibariyle yalnızca 2 milyon dolar yatırım yaptıklarını söyledi. Firma, kurumsal başvuruları tarayarak sonuca vardığını söyledi.

Bu yılın Mart ayında sona eren Shark Tank India’nın ikinci sezonu için görünüm giderek daha belirsiz görünüyor. 115 anlaşma vaat eden köpekbalıkları paneline rağmen, yerel hükümet bakanlığına yalnızca tek bir yatırım ifşa edildi.

Birkaç nitelik gereklidir. Birkaç yatırımın hala durum tespiti sürecinden geçiyor olabileceğine dair belirgin bir olasılık vardır. Ek olarak, bakanlığın web sitesinde devam eden teknik aksaklıklar, seyrek açıklama rakamları için makul bir açıklama olabilir.

Shark Tank’ın Hindistan’daki yayıncısı Sony Network India Salı günü yorum yapmaktan kaçındı.

“Bulgularımız, şovda taahhüt edilen bazı anlaşmaların, şirket durum tespiti konusundaki endişeler nedeniyle başarısız olabileceğini gösteriyor. PrivateCircle Baş Mali Analisti Sumanjan Kumar yaptığı açıklamada, “Ayrıca bazı girişimler, diğer yatırımcılardan daha yüksek değerlemelerle fon toplamak için Shark Tank anlaşmasını kabul etmiş görünüyor” dedi.

Takip etmek için daha fazlası.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın