Şampiyonlar Ligi’nde sürpriz evlilik teklifi

Şampiyonlar Ligi’nde sürpriz evlilik teklifiTOFAŞ- UCAM Murcia Basketbol Şampiyonlar Ligi karşılaşmanın devre içinde 12 yıldır Türkiye’de yaşayan ve ticaretle uğraşan Demokratik Kongo Cumhuriyeti vatandaşı 24 yaşındaki Abdoul Karim Kasongo, üniversiteden tanıştığı yüksek lisans talebesi Rumeysa Şenay’a parke saha üzerinde sürpriz evlilik teklifi yapmış oldu.

TOFAŞ Spor Salonu’nda oynanan maçın dönem arasında gerçekleşen organizasyonda tribünde bulunan Rumeysa Şenay ve arkadaşı, yapılan çekiliş kararı hediye kazandıkları bahanesiyle saha içine çağırılırken, asla beklemediği anda hayatının sürprizini yaşadı ve evlenme teklifi aldı. Abdoul Karim Kasongo’nun hazırladığı organizasyonla yüzlerce seyirci önünde evlenme teklifi alan Rumeysa Şenay, büyük saadet yaşarken, Abdoul Karim Kasongo’nun diz çökerek yapmış olduğu evlilik teklifine ‘Evet’ dedi. Evlenme teklifine evet cevabı erişince salonu dolduran insan genç çifti alkışlayarak kutladı.

Evlilik teklifi organizasyonu için yaklaşık bir ay uğraştığını dile getiren Abdoul Karim Kasongo, TOFAŞ Spor Kulübü’ne ve emeği geçen arkadaşlarına teşekkür etti. Evlenme teklifi alan Rumeysa Şenay ise “Arkadaşının kendisini maç izlemeye getirmişti fakat sonra çekiliş çıktı dediler ve bu şekilde oldu. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın