Safir 8 bölüm izle! | atv Safir izle…

Safir 8 bölüm izle! | atv Safir izle…

atv ekranlarının yeni sevilen dizisi Safir, duygusal hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başardı. Başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız paylaştığı dizi geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümüyle milyonlarca kişiyi ekrana kilitledi. Safir’in 23 Ekim Pazartesi günü 8. bölümüyle ekranlara gelen diziyi kaçırmak istemeyenler için Safir dizisi canlı yeni bölüm ve detayları haberimizde paylaştık.

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 24.10.2023- 17:04 Güncelleme Tarihi: 24.10.2023- 17:04

SAFİR 8. BÖLÜM | Başrollerini İlhan Şen ve Özge Yağız’ın paylaştığı NTC Medya imzalı atv dizisi Safir, başarılı kadrosuyla olduğu kadar dramatik hikayesiyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Amerika’dan dedesinin aile şirketini devralmak için dönen Ateş, kardeşleri Yaman ve Okan’ın aşk, ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavlarını anlatan dizinin 8. bölümünü kaçırmak istemeyenler araştırmalara başladı. İşte 23 Ekim Pazartesi günü ekrana gelen Safir dizisinin 8. bölümü…

SAFİR 8. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SAFİR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

SAFİR 8. BÖLÜM KONUSU
Yaman ameliyata alınırken Feraye de üzüntüden düşük tehlikesi atlatır. Yaman’ın kaza geçirdiğini öğrenen Ömer ise bu şokla Alzheimer atağı geçirir. Okan da deli gibi kendini suçlamaktadır. Yaman ameliyattan çıkıp hayati tehlikeyi atlatınca Ateş, Feraye’ye ‘zaten düğün istemiyordun, dedemin zoruyla oluyordu hepsi, nikah kıyalım bitsin bu iş’ der.

Bu arada kendine gelen Yaman abisine bıraktığı mektubun peşine düşer. Okan’a mektubu odasından almasını söyler. Okan mektubu alabilecek midir? Yoksa tüm gerçeklerin yazılı olduğu mektup başka birinin eline mi geçecektir?

Vural ve Ateş cephesinde gerginlik iyice tırmanır. Vural’ın Ateş’le ilgili planları vardır artık. Gülfem, Vural’ı oğlumdan uzak dur diye uyarırken geçmişe dair aralarındaki sırrı öğreniriz. Cemile, Okan’la tartışıp onu Vural’a gidip her şeyi anlatmakla tehdit eder. Okan da engel olmak için peşine düşer. Ancak Vural’ın kapısına giden Cemile ve Okan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

SAFİR 8. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SAFİR TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın