Rapora göre ‘Ted Lasso’ ve diğer Apple TV+ ürünleri Apple Store’a gelebilir

Apple Store, teknoloji ürünlerinin ötesine geçebilir. Şirket devam ederken yatırım orijinal Apple TV+ içeriğinde, son Bloomberg raporu Apple’ın çevrimiçi mağazası için yeni bir ürün kategorisi – popüler TV şovlarına bağlı ürünler – sunmayı planladığını belirtir. Bu içerir “Ted Kement” üçüncüsünü tamamlayan ürünler — ve muhtemelen son – mevsim.

Bloomberg’in bildirdiğine göre, Apple Store’a Apple TV+ ürününün potansiyel olarak eklenmesi, şirketin bu tür ürünleri doğrudan müşterilere sattığı ilk sefer olabilir. Yayın, Apple’ın giysiyi önümüzdeki ayın başlarında piyasaya süreceğini ve perakende mağazalarının, alışveriş yapanları yeni koleksiyona yönlendiren bir QR kodunu tanıtacağını belirtti.

Apple, TechCrunch’a yorum yapmak için hemen müsait değildi.

Warner Bros. yakın zamanda piyasaya sürülen özel sürüm Monopoly ve UNO masa oyunlarının yanı sıra figürinler, kupalar, kırtasiye malzemeleri, futbol topları ve giysiler de dahil olmak üzere “Ted Lasso” ürünlerini çevrimiçi mağazası aracılığıyla uzunca bir süredir sunuyordu.

Mart ayında Apple, Nike AFC Richmond formaları, kapüşonlular, eşarplar ve daha fazlası gibi resmi “Ted Lasso” kıyafetlerini piyasaya sürmek için. Bloomberg’e göre, Nike ürünleri Apple Store’da ilk görünecek ve fiyatları 35 $ ve üstü arasında değişecek.

Raporun doğru olduğu ortaya çıkarsa, Apple muhtemelen hit şovun başarısından ve diğerlerinin yanı sıra “Shrinking”, “For All Mankind” ve “Mythic Quest” gibi diğer popüler Apple TV+ başlıklarından daha fazla yararlanacaktır.

kıdem”, kendi ürünlerine sahip bir başka başarılı seridir. Kasım 2022’de Apple TV+ takım halinde “Severance” film müziği ile vinil kayıtları satmak için çevrimiçi mağaza Mando ile.

Geçen sene, Disney+ popüler şovlarını tanıtmak için bir alışveriş deneyimini test etti. Deney, Disney+ abonelerinin Star Wars, Marvel ve Pixar gibi markalardan özel ürünler satın almalarını sağladı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın