Rachel Buigas-Lopez Design’a Katıldı | New York Times Şirketi

rent a car 34

Rachel Buigas-Lopez’in haberlere ve Tasarım ekiplerine personel editörü olarak katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

The Times okuyucuları, Rachel’ın çalışmalarıyla yıllardır karşılaşıyorlar. Günlük ve kurumsal haber sayfalarının yanı sıra Yemek, Hafta Sonu Sanatları ve Sanat ve Eğlence dahil olmak üzere birçok haftalık kültür ve yaşam tarzı bölümleri için tasarım yaptı.

Rachel, The Times’a ilk olarak 2018’de New York Üniversitesi’nde öğrenciyken Thomas Morgan görsel stajyeri olarak geldi. NYU’da entegre dijital medya ve stüdyo sanatı okudu ve haftalık kampüs gazetesi Washington Square News’in kreatif direktörlüğünü yaptı. Mezun olduktan sonra The Times’a döndü ve o zamandan beri onun etkileyici çok yönlülüğüne ve hem yaratıcı hem de organizasyonel zorlukları yönetme becerisine güvenmeye başladık. Rachel şimşek hızı ve neşeyle yeni görevler ve beceriler edinir.

Rachel, zamanını haber ve özellik ekipleri arasında bölerek rapor boyunca sayfalar tasarlamaya devam edecek. Ona sahip olduğumuz için şanslıyız. Lütfen Rachel’ı tebrik ederken bize katılın.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın