Patronunuzu Sizi TEDWomen 2023’e Göndermeye Nasıl İkna Edebilirsiniz?

TEDKadınlar herkes için daha iyi, daha adil bir gelecek inşa eden çığır açan fikirleri hızlandırmaya adanmış nihai platformdur. Büyüleyici bir kendini keşfetme ve mesleki zenginleşme yolculuğu ve gezegendeki en parlak beyinlerden bazılarıyla yaşamı değiştiren ilişkiler kurma fırsatı.

Ama önce, gerçek zorluk: zaman ve masrafı onaylatmak. Korkma! Patronunuzun nasıl yapılacağına dair güçlü bir anlayışa sahip olmasını sağlayacak doğru sunumla sizi donatmak için buradayız. önemli TEDWomen’a “evet” demektir.

TEDWomen 2021’de katılımcılar sahnede selfie çekiyor. (Fotoğraf: Marla Aufmuth / TED)

Kişisel gelişim faydalarının altını çizin

Kişisel gelişim en çok ilgi gören bir alandır. şirketler değer büyük ölçüde ve TEDWomen, keşfedilmemiş potansiyelinizi ortaya çıkarmanın anahtarını elinde tutuyor. Etkili konuşmacılar, aktivistler ve diğer katılımcılarla çalıştaylara ve düşündürücü sohbetlere katılın; akıllara durgunluk veren TED Konuşmalarını dinleyin; büyüleyici performansları görün; ve benzersiz, küratörlüğünde etkinliklere katılın. Konferans programı, teknoloji, iş dünyası, kültür ve daha fazlasındaki radikal değişimler hakkında daha derin bir anlayış sunarak kuruluşunuzun düşünce liderliğini ve eşitlik girişimlerini şekillendirmenize yardımcı olur.

TEDWomen, profesyonel gelişiminiz için olasılıklar dünyasının kapılarını açan dönüştürücü bir konferans deneyimidir. Üst düzey yöneticiler, başkanlar, kurucular, EVP’ler, SVP’ler ve ortaklar da dahil olmak üzere olağanüstü bir üst düzey liderler dizisiyle aynı odada olduğunuzu hayal edin. Bu, tipik ağ oluşturma etkinliğiniz değildir; seçkin liderlerin öğrenmek, paylaşmak ve geri vermek için geldiği olağanüstü bir buluşma. Sadece kartvizit alışverişinde bulunmak için değil, ileriye doğru doğru adımları atmak için ilham almaya hazırlanın.

YG’yi ana hatlarıyla belirtin

Kurduğunuz bağlantılar yalnızca kişisel ve profesyonel yaşamınızı zenginleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda şirketiniz için heyecan verici iş fırsatlarının doğmasına da yardımcı olabilir. Konferansın etkisinin kanıtına mı ihtiyacınız var? Zoologdan başka bir yere bakma Lucy KralAfrika’da arıların filler ve insanlar arasındaki barışı nasıl destekleyebileceğine dair yaratıcı bir çözüm sunan . TEDWomen 2019’daki ikna edici konuşması, Fillerin Bir Arada Yaşaması Programı için bir milyon doların üzerinde para toplayarak kritik bir fon sağladı. Etkili bağışçılar ve yenilik destekçileri tarafından yakından izlenen bir toplulukla kendi hikayenizi paylaştığınızda olasılıkları hayal edin.

TEDWomen sadece bir konferans değil; farklı seslerin ve bakış açılarının parladığı, neşeli ve kapsayıcı bir alan. gibi kariyerlerin doğum yeridir. Maysoon ZayidTEDWomen 2013’te serebral palsi ile yaşama konulu konuşması kariyerini ilerleten ve eğlence endüstrisine çok ihtiyaç duyulan temsil ve çeşitliliği getiren ‘s. Şirketinize fayda sağlayabilecek ve kendi profesyonel yolunuzu değiştirebilecek, gelişmekte olan yetenekleri ve çığır açan fikirleri keşfetme şansına sahip olacaksınız.

İşte yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarmak için bir bonus ipucu: Erken Destekçi mümkün olan en düşük oranda üyelik (15 Haziran 2023’te sona eriyor) veya beş kişilik bir meslektaş grubunu davet edin ve Grup derecesi. TEDWomen deneyiminizden kişisel, profesyonel ve finansal olarak en iyi şekilde yararlanmak için bu fırsatı kaçırmayın.

TEDWomen 2016 izleyicileri. (Fotoğraf: Marla Aufmuth / TED)

Şimdi, kullanarak hepsini bir araya getirelim bu şablonaşağıda belirtilen.

Aşama 1: Bu girişle başla

“TEDWomen’e katılarak, kendimi bizimkiyle yakından ilgili endüstrilere ve sektörlere kaptırmak için inanılmaz bir fırsata sahip olacağım. Bu teşhir, inovasyonumu besleyecek ve ekibimize yeni fikirler ve bakış açıları getirmemi sağlayacak. Yeni yollar keşfetmek ve daha da dinamik ve yaratıcı bir çalışan olmak için mükemmel bir fırsat.”

Adım 2: Bir parçası olacağınız topluluğu vurgulayın

“Markamızı TED ile uyumlu hale getirdiğimizde, gezegendeki en etkili beyinlerden oluşan küresel bir ağdan yararlanıyoruz. TEDWomen’e katılarak ünlü düşünürler, değişim yaratanlar ve vizyonerlerle bağlantı kurarak potansiyel işbirliklerinin ve çığır açan iş fırsatlarının önünü açıyoruz. Markamızın görünürlüğünü artırmak ve başarımızı ilerletebilecek değerli bağlantılar kurmak için heyecan verici bir fırsat.”

Bonus: içine dalmak konferans programı ve şirketinizin amaç ve hedefleriyle uyumlu konuşmacıları belirleyin; sunumunuzdaki ilgilerini vurgulayarak, TEDWomen’e katılmanın şirketinize getireceği doğrudan değeri göstereceksiniz.

Aşama 3: Kalıcı etki ile bitirin

“TEDWomen konferansına katılmak sadece bir etkinlik değildir; geniş kapsamlı etkileri olan gerçek bir büyüme fırsatıdır. Mesleki ve kişisel gelişimime yatırım yaparak daha iyi bir lider olacağım ve organizasyonumuza katkıda bulunacağım. TEDWomen’dan edinilen paha biçilmez içgörüler, bilgiler ve ilham, kolektif başarımızı ileriye taşıyarak, masaya yenilikçi stratejiler ve yeni bakış açıları getirme konusunda bana güç verecek.

“TEDWomen 2023’e katılarak, daha yüksek düzeyde katkıda bulunmamı sağlayacak ve şirketimizin büyümesini hiç mümkün olmadığını düşündüğümüz şekillerde hızlandıracak bir olasılıklar dünyasının kilidini açacağım.”

TEDWomen’a hemen başvurabilirsiniz 2023, davete gerek yok. Konferans, 11-13 Ekim tarihlerinde Georgia, Atlanta’daki Woodruff Sanat Merkezi’nde yapılacak. Bunu, kendinize ve şirketinize yatırım yapan bir etkinliğe katıldığınız yıl yapın. İhtiyacınız olan onayı alın ve işinize başlayın. TEDKadınlar seyahat.

TEDWomen Konferansına Genel Bakış’ı indirin.

TEDWomen 2021 katılımcıları. (Fotoğraf: Gilberto Tadday / TED)

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın