Özşanal İş Başvuru Formu 2023

Özşanal İş Başvurusu Güncel, başvuru sitemizde Özşanal İş Başvurusu ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Özşanal iş başvurusu için firma insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Özşanal iş ilanları ve kariyer olanakları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

  • Özşanal Hakkında Bilgi
  • Özşanal İş Başvurusu
  • Özşanal İş İlanları
  • Özşanal İletişim Bilgileri

Özşanal Hakkında Bilgi

İlk olarak 1990 senesinde İzmir Bornova’da kurulan Özşanal perakende mağazacılık sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. İlk olarak bir mağaza ile faaliyetlerine başlayan Özşanal ilerleyen senelerla birlikte faaliyetlerini büyütmüş ve çok daha büyük bir alanda hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda toplam 6 farklı ilde 23 ayrı mağazaya sahiptir.

Bunun dışında e ticaret portalına da sahiptir. İnternet üzerinden de satış yapan Özşanal teknolojinin ve çağın getirdiklerine ayak uydurmaktadır. Günümüzde internet alışverişlerinin ciddi manada artmış olması ile birlikte yenilikçi yapısı ile birlik Özşanal internet satışlarını da başlatmıştır. Bunun yanında 6 ilin dışındaki tüm illere de hizmet vermektedir.

Özşanal mağazalarında çok çeşitli alanlarda hizmet verilmektedir. Cep telefonu, elektronik eşyalar, beyaz eşya, ısıtma ve soğutma sistemleri, elektrikli ev aletleri, halı, mobilya, perde, spor aletleri, ev tekstili, züccaciye, motorlu araçlar, bebek ve çocuklara yönelik gereçler, giyim ve ayakkabı ürün gruplarında satış yapılmaktadır. Yani kısaca ihtiyaç duyacağınız hemen her şey Özşanal mağazalarında bulunmaktadır.

Özşanal mağazalarını halk için cazip kılan temel bir çok nokta bulunmaktadır. Bilhassa piyasanın altındaki fiyat aralıkları Özşanal’ı cazip kılmaktadır. Özşanal mağazalarında bulunan ürünlerin fiyat aralıkları piyasaya göre bi hayli uygun olmaktadır. Sadece fiyat uygunluğu yönünden değil daha farklı özellikleri ile de halkın sevgisini elde etmiştir. Bilhassa nitelikli ve kaliteli ürünlerin satılmasını sağlayan Özşanal ürünlerinin arkasında her zaman için durmaktadır. Bu da tercih nedenleri içinde ilk sıralarda bulunmaktadır.

Özşanal mağazalarını tercih edilebilir kılan ve diğerlerinden ayıran temel etkenlerden bir tanesi ise tabi ki ki kredi kartı olmaksızın taksitli satış yapıyor oluşudur. Kredi kartı kullanmayanların, kredi kartında yeterli bakiyesi olmayanların veya çeşitli nedenlerle elden taksit ile alışveriş yapmak isteyenlerin tercihleri Özşanal mağazalarına yönelmektedir.
Özşanal mağazalarında diğer alışveriş farklıleri de bulunmaktadır. Hem ürün çeşitliliği çok fazla olan hem de bunun yanı sıra ödeme olanaklarında çok fazla farklıe sahip olan Özşanal ile birlikte herkes isteklerine kavuşabiliyor. Verdiği hizmet ile beğeni ve güven kazanan Özşanal ülkemizin tanınan markalarından biri haline gelmiştir.

Özşanal İş Başvurusu

Özşanal iş başvurusu için buraya tıklayınız. Özşanal kariyer sayfasında iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu forma özgeçmiş detaylarınızi girerek online iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Özşanal İş İlanları

Özşanal iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden Özşanal iş ilanlarını listeleyebilir ve bu ağ üzerinden de özgeçmiş detaylarınızi şirkete gönderebilirsiniz.

Özşanal İletişim Bilgileri

Özşanal Adres Bilgisi: Karacaoğlan Mah. 6165 Sk. No: 12/A Işıkkent, Bornova İZMİR
Özşanal Telefon Numarası: 0850 811 55 55
Özşanal Web Sitesi: https://www.ozsanal.com/

329

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın