our blooming youth 17 bölüm türkçe altyazılı izle

our blooming youth 17 bölüm türkçe altyazılı izle bilgi90’dan bulabilirsiniz

Our Blooming Youth 17. Bölüm Türkçe Altyazılı izle

Our Blooming Youth 17.Bölüm Türkçe Altyazılı izle Türkçe Dublaj Hd İzle | Tr Dizi İzle, yabancı dizi izle, kore dizileri izle

Our Blooming Youth 17.Bölüm Türkçe Altyazılı izle Türkçe Dublaj Hd İzle | Tr Dizi İzle, yabancı dizi izle, kore dizileri izle

Parolanı mı Unuttun?

Yazı kaynağı : trdiziizle.org

Our Blooming Youth 1. Sezon 15. Bölüm izle - DiziKorea

Our Blooming Youth 14. Bölüm izle | Dizifon

Min Jae Yi, göze çarpan bir ailenin terbiyeli bir kızında olması gereken her şeye sahiptir. İkinci Eyalet Konsey Üyesinin çocuğuna kapılan Jae Yi, kendisine ve ailesine onur getirmenin en iyi yolunun kaderini kabul etmek olduğunu bilir ve bunu zahmetsizce ve itiraz etmeden yapar. İyi bir eş ve anne olmak için bilmesi gereken her şeyi toplamaya kendini veren Jae Yi, itaatkar bir şekilde onu bekleyen şeye hazırlanır. Ne yazık ki kaderin onun geleceği için farklı planları vardır.

Düğününe dört gün kala Jae Yi’nin ailesi öldürülür. Bu ürkütücü talihsizliğin suçunu atacak başka kimse olmadığından, Jae Yi çok geçmeden haksız ve korkunç suçlamaların hedefi haline gelir. Ailesinin ölümünden sorumlu olan Jae Yi, kader arabuluculuk yapmamış olsaydı, muhtemelen hayal gücünün herhangi bir zorlamasıyla çok dikkate değer bir geleceğe sahip olmayacaktı. Kimsesiz taç hükümdarı Lee Hwan’ı mükemmel bir anda hayatına sokan Jae Yi, acımasız bir kaderden kurtulur, ancak kurtuluşu bazı büyük dezavantajlar içerir.

Şaşırtıcı bir kınamayla eziyet çeken Lee Hwan, Jae Yi’ye yardım etmeyi kabul eder, ancak sonuç olarak hakaretini kırması için ona yardım etmeyi kabul etmesi şartıyla. Böyle bir anlaşmayı reddetmeye uygun olmayan Jae Yi, hükümdarın şartlarını kabul ederek, ikisini de hayranlığa doğru ürkütücü bir yola sokar. Her halükarda, biri eski bir cinayet zanlısı, diğeri ise sövülmüş bir hükümdarken, sevgilerinin devam etme şansı nedir?

Yazı kaynağı : www.dizifon.com

The Chang'an Youth 17. Bölüm izle | Dizifon

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın