ON NUMARA SONUÇLARI 11 ARALIK! On Numara sonuçları nereden öğrenilir? Milli Piyango sonuç sorgulama

On Numara çekilişe katılarak şansını denemek isteyenler merakla sonuçların açıklanmasını bekliyor. On numara çekilişi haftanın iki günü gerçekleştiriliyor. Şans oyunu severler ‘On Numara sonuçları ve On Numara nasıl oynanır’ ekranlarını yoğun bir şekilde sorguluyor. Haftanın son çekilişi olan 11 Aralık Pazartesi çekiliş sonuçlarını Milli Piyango’nun resmi sitesi millipiyangoonline.com üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ON NUMARA SONUÇLARI 11 ARALIK!

On numara çekilişi gerçekleştirildi. Canlı olarak ve noter huzurunda ekrana gelen On numara çekilişi 11 Aralık Pazartesi akşamı saat 20:00’de yapıldı.

11 ARALIK ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

çekiliş topları

11 ARALIK ON NUMARA KAZANDIRAN SAYILAR

56083b62-8d5c-4aac-8c6c-026332683fb8

8 ARALIK ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

ON NUMARA HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

On numara çekilişi haftanın iki günü pazartesi ve cuma akşamları gerçekleştiriliyor. Haftada iki gün yapılan çekiliş saat 20.00’de Milli Piyango İdaresi’nin web sayfasından ve Youtube kanalından canlı takip edilebiliyor.

ON NUMARA NE KADAR DEVRETTİ?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara’da 8 Aralık’ta gerçekleştirilen son çekilişte büyük ikramiyeyi kazanan çıkmamış ve ödül devretmişti. Bu akşam yapılacak olan çekiliş için büyük ödül 467.285,50 ₺ olarak açıklandı.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Keşfet

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsrail ordusu, Gazze'deki 3 İsrailli esiri öldürdü İsrail ordusu, Gazze’deki 3 İsrailli esiri öldürdü
Erdoğan'dan bir kritik temas daha! Erdoğan’dan bir kritik temas daha!
Terim'in avukatından açıklama geldi: Şikayet detayı dikkat çektiTerim’in avukatından açıklama geldi: Şikayet detayı dikkat çekti

Yorum yapın