15 ARALIK ON NUMARA SONUÇLARI! On Numara sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango sonuç ekranı

On Numara sonuçları şans oyunu severler tarafından yakından takip edildi. 15 Aralık 2023 Cuma akşamı Milli Piyango’da On Numara çekilişi gerçekleştirildi. Haftanın son çekilişiyle kapanış yapan On Numara çekilişi, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Haftanın son çekilişi olan 15 Aralık Cuma çekiliş sonuçlarını Milli Piyango’nun resmi sitesi millipiyangoonline.com üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

ON NUMARA SONUÇLARI 15 ARALIK!

On numara çekilişi gerçekleştirildi. Canlı olarak ve noter huzurunda ekrana gelen On numara çekilişi 15 Aralık Cuma akşamı saat 20:00’de yapıldı.

15 ARALIK ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

çekiliş topları

15 ARALIK ON NUMARA SONUÇLARI

5194339a-8f22-4ece-bc56-45e11a2e5b95

ON NUMARA 11 ARALIK 2023 SONUÇLARI


ON NUMARA SONUÇLARI 11 ARALIK! TIKLA ÖĞREN

ON NUMARA SONUÇLARI 11 ARALIK! TIKLA ÖĞREN

ON NUMARA HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

On numara çekilişi haftanın iki günü pazartesi ve cuma akşamları gerçekleştiriliyor. Haftada iki gün yapılan çekiliş saat 20.00’de Milli Piyango İdaresi’nin web sayfasından ve Youtube kanalından canlı takip edilebiliyor.

ON NUMARA NE KADAR DEVRETTİ?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara’da 11 Aralık’ta gerçekleştirilen son çekilişte büyük ikramiyeyi kazanan 2 şanslı çıkmış ve 440.537,45 ₺ ödül verilmişti. Bu akşam yapılacak olan çekiliş için büyük ödül 288,5 BİN ₺ olarak açıklandı.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Keşfet

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dışişleri Bakanı Fidan'dan ABD'ye çağrıDışişleri Bakanı Fidan’dan ABD’ye çağrı
Macaristan ziyareti öncesi Dolmabahçe'de kritik görüşmeMacaristan ziyareti öncesi Dolmabahçe’de kritik görüşme
Türkiye'nin konuştuğu tekel cinayetinde istenilen cezalar belli oldu! Ölenlerden birinin ailesi şikayetinden vazgeçmiştiTürkiye’nin konuştuğu tekel cinayetinde istenilen cezalar belli oldu! Ölenlerden birinin ailesi şikayetinden vazgeçmişti

Yorum yapın