OMERS Growth Equity, kanser tedavisini genişletmek için Carrum Health’in 45 milyon dolarlık C Serisi’ne liderlik ediyor

SağlıkKendi kendini finanse eden işverenlerin uzman tıbbi bakım satın almalarını sağlayan, değere dayalı bir sağlık şirketi olan C Serisi finansmanda 45 milyon dolar topladı.

En son 2021’de Carrum Health’e giriş yaptığımızda, şirket 40 milyon dolar topladı. 2014 yılında kurulan şirket, cerrahi ve kanser tedavisi rehberlik ve koordinasyonu sağlar. Üyeler, Carrum’un Mükemmellik Merkezleri ağı aracılığıyla her şey dahil bir fiyatlandırma modeli ve 30 günlük bakım garantisi almak için bir ücret öderler.

Carrum Health CEO’su Sach Jain, TechCrunch’a RAND Corp. tarafından yayınlanan bir araştırmanın, üyelerle yakın çalışarak şirketin gereksiz prosedürleri %30’a kadar azaltabildiğini ve işverenlerin bakım bölümü başına %45’e kadar tasarruf etmesine yardımcı olduğunu gösterdiğini söyledi. .

2021’deki yatırımın ardından şirket, aralarında Memorial Sloan Kettering Kanser Merkezi ve Chicago Tıp Üniversitesi’nin de bulunduğu en iyi kanser enstitüleriyle ortaklaşa onkoloji hizmetlerini başlattı.

Jain, “Çözümün değer önermesini genişletebileceğimiz yeni alanları keşfetmeye başladık” dedi. “Onkoloji artık işverenler için en çok harcama yapılan alan haline geldi ve çözüme yönelik talepte büyük bir artış gördüğümüz için onkolojinin arkasındaki ateşi körüklemeye karar verdik ve bu, yeni bir finansman turu oluşturmamızı hızlandırdı. onkoloji çözümümüzün arkasında agresif bir şekilde yatırım yapabiliriz.”

Jain, son üç yılda, Carrum Health’in bileşik yıllık gelir büyüme oranının %90 ila %100 olduğunu söyledi.

Carrum Sağlık, Sach Jain, Brent Nicholson

Carrum Health’in kurucu ortakları Sach Jain ve Brent Nicholson. (İmaj kredisi: Carrum Sağlık)

Ayrıca, 2022’nin iş defterini neredeyse ikiye katlamayı da içeren “bizim için büyük bir yıl” olduğunu belirtti. Ayrıca şirket, CVS, Dahil Sağlık, Accolade, Rightway, SWORD Health ve Virgin Pulse dahil olmak üzere altı yeni ortak ekledi.

Jain, “İşverenlerin maliyetleri düşürme baskısı 2023’te önemli ölçüde arttı” dedi. “Çözüm talebinde önemli bir artış görüyoruz ve büyük olasılıkla bir başka önemli yıl daha geçireceğiz.”

45 milyon $’lık Seri C açısından OMERS Growth Equity turu yönetti ve yeni yatırımcı Revelation Partners ile mevcut yatırımcılar Tiger Global Management, Wildcat Venture Partners, Cross Creek ve SpringRock Ventures katıldı. Toplamda, şirket 91 milyon dolar topladı.

Jain, yeni finansmanı iki kovaya dağıtmayı planlıyor: biri, “işverenler için fiili çözüm haline gelmek” için onkolojiye “agresif bir şekilde yatırım yapmak”. Şirket, yalnızca onkoloji kapsamını nasıl ele alacağını değil, aynı zamanda bir onkoloji bölümünden geçen çalışanları nasıl destekleyeceğini düşünüyor. İkincisi, temel cerrahi teklifinin boyutunu genişletmeye devam ediyor.

Yatırımın bir parçası olarak, OMERS Growth Equity’nin genel müdürü Teresa Lee, Carrum Health’in yönetim kuruluna katılacak.

Lee bir röportajda, “Uzman harcaması ihtiyacını karşılayan şirketleri aktif olarak arıyorduk çünkü bu, elbette büyük bir harcama kovasıydı,” dedi. “Carrum, insanlara ödedikleri tutar konusunda şeffaflık ve nihayetinde maliyet tasarrufu sağlıyor. Carrum’un bazı müşterileriyle konuşma fırsatımız oldu ve onlar, asıl paketi anlama ve kendileri için birinci sınıf bakımı bulabilme açısından bazı zorlukları çözmelerine yardımcı olabilecek bir sağlayıcı arıyorlardı. Bu aileler için çok zor bir dönemde çalışanlar.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın