Oğlu cinsiyet değiştirdi! 'Adı artık Ayda'

Kaygısızlar, Çılgın Bediş, Kuzenlerim, Nefes Nefese, Tövbeler Olsun ve Dilek Taşı gibi birçok başarılı projede yer alan Çiçek Dilligil oğluyla gündem oldu.

Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak’ın 1997 yılında dünyaya gelen oğulları Ardahan Öztoprak eğitimi için Amerika’ya gitmişti. Amerika’da yaşayan Ardahan Öztoprak’ın kadın kimliğine yöneldiği ortaya çıktı.

TemizMagazin’de yer alan habere göre; Çiçek Dilligil’in oğlu Ardahan Toprak ismini Ayda olarak değiştirdi ve fiziksel görüntüsünde değişikliğe uğradı.

Çiçek Dilligil

‘ADI ARTIK AYDA…’

Gazeteci Seyhan Erdağ, konuyla ilgili Ardahan’ın annesi, usta oyuncu Çiçek Dilligil ile konuştu. Dilligil: “26 yaşında artık bir birey. Çocuğumuzun yanındayız; aile olarak onun yanındayız. Adı artık Ayda. Uzun da bir süreç içerisinde, bu sabah uyandım hadi diye bir süreç değil… Heves ve marjinal bir durum da değil. Amerika’da yaşıyor biliyorsun; önemli kliniklerden de destek alıyor” dedi.

aydaa


37 kiloya düştüğü söylenmişti gerçeği açıkladı! Seçil Erzan ve Dilan Polat detayı dikkat çekti

37 kiloya düştüğü söylenmişti gerçeği açıkladı! Seçil Erzan ve Dilan Polat detayı dikkat çekti

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yıllardır konuşuluyordu: dizisi çıkıyor! İşte yönetmeniYıllardır konuşuluyordu: dizisi çıkıyor! İşte yönetmeni
Kaynarca ünlü repliğini tekrarladı! İmirzalıoğlu, Ezel yıllarına götürdüKaynarca ünlü repliğini tekrarladı! İmirzalıoğlu, Ezel yıllarına götürdü
Ünlü siyasetçi ile evleniyor! Nikah tarihi belli olduÜnlü siyasetçi ile evleniyor! Nikah tarihi belli oldu

Oğlu cinsiyet değiştirdi! 'Adı artık Ayda'

Yorum yapın