Netflix’ten Fatih Terim belgeseli için yeni fragman

Netflix’ten Fatih Terim belgeseli için yeni fragmanNetflix Terim belgeselinden ilk sahneler bir müddet ilkin paylaşılmıştı. Yayın tarihi için bekleyişte son 10 güne girilirken, Fatih Terim’in teknik direktörlük kariyerinin anlatıldığı belgeselden yeni sahneler geldi.

Netflix’in yayınladığı yeni fragmanda belgeselde karşımıza çıkacak birtakım adları görmek mümkün oluyor. Terim’in teknik direktörlüğünü yapmış olduğu Gheorge Popescu ve Arda Turan benzer biçimde isimlerin yanı sıra gazeteciler Banu Yelkovan ve Bülent Timurlenk’in de belgeseldeki konuşmacılar arasında olduğu görülüyor.

Netflix’ten meydana getirilen açıklamada, belgeselle ilgili şu ifadeler kullanıldı: “Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator… Uzun yıllara yayılan, tarihe damga vurmuş başarılara sahne olan kariyeriyle değişik nesillerin hatıralarında yer alan Fatih Terim, Netflix’in Terim belgeselinde bilinmeyenleriyle anlatılıyor. 1996-2022 yıllarına odaklanan belgesel, hepimizin çok iyi bildiği başarıları bu kez Netflix” width=”696″ height=”392″ src=”https://www.Youtube.Com/embed/MqmKlo6Gj84?Feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Netflix Terim belgeselini 15 Eylül’de seyircilerle buluşturacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın