Netflix, kullanıcıların mevcut bir hesaba geçebilmesi için ‘Profil Aktarımı’ özelliğini günceller

rent a car 34

Netflix güncelleniyor profil aktarma özelliği üyelerin zaten var olan bir hesaba geçmesine izin vermek için şirket kayıt edilmiş bugün bir blog yazısında. Artık kullanıcılar, profil tercihlerini yepyeni bir hesap başlatmak yerine mevcut başka bir hesaba aktarabilirler.

Netflix, “Bugünden itibaren, profil aktarma özelliği mevcut bir hesaba (yeni bir hesap gerektirmek yerine) aktarımlara izin verecek şekilde güncellendi” diye yazdı.

Bir Netflix sözcüsü TechCrunch’a verdiği demeçte, flama, “çok talep edilen bir özellik” olan güncellemeyi bugün tüm küresel üyelere sunuyor.

İşte nasıl çalıştığı:

  • Profil simgesini seçin ve “Profil Aktarımı”nı seçin
  • Profilinizi aktarmak için “Mevcut Bir Hesap” seçeneğine tıklayın
  • Aktardığınız hesabın e-posta adresini ve şifresini girin
  • Üyeye, bir profilin hesabına taşındığı e-posta yoluyla bildirilecektir.

Ekim 2022’de kullanıma sunulan ve üyeleri yeni bir hesap oluşturmaya ve özelleştirilmiş öneriler, görüntüleme geçmişi, favoriler listesi ve daha fazlası gibi kişisel verilerini taşımaya teşvik eden profil aktarma özelliği. Netflix’in habercisiydi. şifre paylaşımına karşı önlemhesap sahibiyle aynı evde yaşamıyorlarsa, kullanıcıların ek üyelik için ayda 7,99 ABD doları ödemesi gereken yer.

Bu güncellemenin, ebeveynleriyle birlikte yaşamaktan önemli bir kişi veya oda arkadaşıyla bir hesabı paylaşmaya geçiş yapan kullanıcılar için yararlı olduğunu görebiliriz. Ancak, bir kullanıcı aynı evde yaşamıyorsa ancak yine de profilini aktarmak istiyorsa, fazladan üye olarak ekleneceğini ve aylık ücret alınacağını unutmayın.

Yeni ücretli paylaşım girişimiyle ilgili çevrimiçi kargaşaya rağmen, Netflix neredeyse 100.000 günlük kayıt Araştırma firması Antenna’ya göre, akış devi yeni şifre paylaşım kurallarını duyurduktan üç gün sonra.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın