Muz dövmesi viral oldu! Kimse ne olduğunu anlamayamadı

TikTok’ta ‘Mariearmm’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan Marie isimli bir kadın işaret parmağında eski bir muz dövmesi bulunuyordu. Sık sık yeniden yaptırmak zorunda kalmasına rağmen muz dövmesinin tamamen solduğunu anlatan Marie erkek arkadaşının yeni bir dövme yaptırmak için dövme salonuna gittiğini söyleyerek, “Erkek arkadaşım bana dövme randevusu olduğunu ve gerçekten iyi bir sanatçıya dövme yaptıracağını söyledi. Ben de onunla birlikte gitmeye karar verdim” dedi.

BİR ANDA İŞLER KONTROLDEN ÇIKTI

1

Ancak oraya vardığında herkesin İspanyolca konuştuğunu ve erkek arkadaşına dövme yapan ile kendisine dövme yapan kişinin aynı olmadığını belirten Marie, dil engeline rağmen elinde ona gösterecek bir referans fotoğrafı olduğu için herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyordu.

kapak1

Kendisine dövme yapan kişinin herhangi bir taslak çıkartmadan direkt makineyle dövmesini yapmaya başladığını söyleyen Marie bittiğinde ise gördüklerine inanamadığını dile getirerek, “Ona bakıyorum ve ağlamamaya çalışıyorum. Parmağımda dünyanın en çirkin muz dövmesi var.” dedi.

66

Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gördükleri muz dövmesi karşısında tamamen şaşkına döndüklerini ifade etti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Bize bunun bir muz olduğunu söylemeseydiniz hiçbir fikrim olmazdı, çok üzgünüm” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Bir insan neden muz dövmesi seçer ki?” yorumunu yaptı.

İlginizi Çekebilir

Bekaretini açık arttırmayla internette sattığını duyurdu

Bekaretini açık arttırmayla internette sattığını duyurdu

Bir turist örgü lif satan kadına 75 TL yerine 1750 TL ödedi

Bir turist örgü lif satan kadına 75 TL yerine 1750 TL ödedi

Altı kadınla aynı anda evli! Bekaret itirafı çok konuşuldu

Altı kadınla aynı anda evli! Bekaret itirafı çok konuşuldu

Hareketi uygunsuz bulununca spor salonundan kovuldu

Hareketi uygunsuz bulununca spor salonundan kovuldu

Site havuzundaki pozlarını komşuları şikayet etti! “Kocaları bakıyor...”

Site havuzundaki pozlarını komşuları şikayet etti! “Kocaları bakıyor…”

ChefGPT

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
1 Mart Cuma: TV yayın akışı...1 Mart Cuma: TV yayın akışı…
Sevgilisi 'en yakın arkadaşım' diye tanıttı! Gerçek bambaşka çıktıSevgilisi ‘en yakın arkadaşım’ diye tanıttı! Gerçek bambaşka çıktı
Spor tulumuyla vücut hatlarını belli etti! 'Benimle oynama' Spor tulumuyla vücut hatlarını belli etti! ‘Benimle oynama’

Yorum yapın