MinIO’nun Kubernet’lerin ve açık kaynağın üzerine nesne depolamada nasıl bir tek boynuzlu at oluşturduğunu duyun

Her şeyin bir eve ihtiyacı vardır ve Garima Kapoor, kurumsal düzeyde, açık kaynaklı bir nesne depolama çözümü oluşturmak için MinIO’nun kurucu ortaklarından biridir. Satış konuşması kulağa harika geliyor: basit, yüksek performans ve yerel bir Kubernetes entegrasyonu. Intel Capital’den Kapoor ve MinIO yatırımcısı Mark Rostick ile MinIO’nun büyümesi ve şirketin ciddi rekabeti nasıl yönettiği hakkında röportaj yapacağımı duyurmaktan heyecan duyuyorum.

Bu TechCrunch Live etkinliğine katılım ücretsizdir ve umarım bunu başarabilirsiniz. Buradan kaydolun.

Bir şirketi büyütmek için en hareketli alanlar olmayabilir, ancak MinIO, doğrudan Amazon S3 ile rekabet ederken nesne depolama satan bir niş buldu. Belki de açık kaynak bileşeni, bulut devinden bir alternatif arayan hedef geliştirici pazarının ilgisini çekmeye yardımcı olur. Amazon gibi şirketlerle rekabet etmek hiçbir zaman kolay olmadı, ancak MinIO başarıya ulaşmayı başardı.

Garima Kapoor, 2014 yılında MinIO’nun kurucu ortağı oldu ve o zamandan beri şirketi milyar dolarlık bir değere çıkardı. Yol boyunca Kapoor, Intel Capital’den Mark Rostick dahil olmak üzere risk sermayesinden 126.30 milyon dolar topladı.

MinIO hakkında birçok sorum var:

  • Neden doğrudan Amazon ile rekabet eden bir işe girdi?
  • Bir geliştirici kitlesi oluşturmada açık kaynağın rolü nedir?
  • Bulut tabanlı teknolojiler başarınıza nasıl katkıda bulundu?
  • Mark ve Intel Capital bu şirkette kalabalık ve olgun bir pazarda başarılı olabileceklerini düşündüren ne gördüler?

Ve siz de soru sorabilirsiniz! TechCrunch Live’da her hafta kayıtlı Hopin katılımcıları soru gönderebilir ve ben de mümkün olduğunca çok soru sormak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

TechCrunch Live, en iyi kurucuları ve yatırımcıları içeren haftalık etkinlik serimizdir. Gösteri, çoğu Çarşamba günü saat 12:00 PDT’de canlı olarak kaydedilir. Kayıt ve katılım ücretsizdir. Geçmiş bölümleri izle YouTube kanalımız ve podcast’e abone olun Burada.

BURADAN ÜCRETSİZ KAYDOLUN

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın