Meta ve veriler, çipler ve düşüşler, kripto ve erimeler

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki rakamları ve nüansı ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili podcast.

Pazartesi programımız, hafta sonundan en son teknoloji haberlerini ve haftanın başlarında manşetlere çıkanları kapsar. Bugün Meta’nın son cezalarından, chiplerdeki yeniliklerden ve gözümüze çarpan birkaç startup turundan bahsediyoruz!

  • Hisse senetleri bu sabah fazla hareket etmiyor ve Amerikan hükümeti bazı saçmalıklar nedeniyle gönüllü olarak temerrüde düşerse bu durum değişebilir. Kripto son zamanlarda çok fazla hareket etmedi, ancak sekmeleri tutuyoruz genel işlem hacminde.
  • meta şuydu: rekor para cezası ile vurmak AB kullanıcı verilerini nasıl işlediğiyle ilgili. Veri yerleşimi büyük bir meseledir ve üretken yapay zeka modelleri ve kendi verilerini nereden ve kimden aldıkları ile ilgili gelecekteki konuşmalarda büyük olasılıkla ortaya çıkacaktır.
  • Çin var bazı Micron ürünlerini yasakladı, Amerika Birleşik Devletleri’ni rahatsız ediyor. İki ekonomik güç merkezi, kilit teknoloji alanlarında birbirlerinden uzaklaşmak için çalışıyor. Chip-land’in başka yerlerinde, Applied Materials ABD’ye yatırım yapıyor ve var emek endişeleri evde başlayan çok sayıda çip projesiyle ilgili.
  • hasta21 büyük bir yuvarlak kaldırdı yazılım ve hizmetler sağlık sektörü için ise Sonsuz Çalışma Süresi “makineler için kestirimci bakım çözümleri” için daha fazla para topladı.

vay! Ve bu sadece başlangıç! Daha fazlası için Çarşamba günü burada görüşmek üzere!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 07:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika gösteriA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın