Kurucular akıl sağlığı ve cesaret arasında seçim yapmak zorunda kalmamalı

3d duvar kağıdı

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast.

Bu bizim çarşamba şovumuz, bugün bir grup uzmana iniyoruz, onların işlerini düşünüyoruz ve geri kalanını paketliyoruz. Bu hafta, Nataşa bir kurucu, bir psikiyatr ve bir risk sermayedarı ile kurucu ruh sağlığı hakkında konuştuk, bu konu Silikon Vadisi’nde hatırlayabildiğimiz kadar uzun süredir konuşulan bir konu. Tema, genel olarak başlangıç ​​ve girişim gerilemesi nedeniyle yenilenen bir ivme kazandı ve hala bazı insanların sersemlettiği bir banka başarısızlığıyla daha da kötüleşti.

Check-in zamanı. İşte bugünkü şov için kiminle konuştuğumuz:

  • Pioneer Mind’ın Naveed Lalani ile nasıl “sorumlu bir şekilde hareket edeceğimize” dair kurucu bakış açısını bize verdi. Kurucu Ruh Sağlığı Taahhüdü, yatırımcılara, ruh sağlıklarını bir iş önceliği olarak görmeleri konusunda kurucuları desteklemek için bir eylem çağrısı. Açıklığın öneminden, seyreltmeyen sermaye ayırmanın öneminden ve neden bir taahhüde dönüldüğünden bahsediyoruz.
  • psikiyatrist Doktor Saumya Dave bize terapi, yönetici koçluğu ve grup seansları arasındaki – ama aynı zamanda örtüşen – farklılıkları hatırlattı. Kurucuların karşılaştığı belirli zorluklara ve başarının acelecilik kültüründen ayrı olarak nasıl düşünüleceğine değiniyor.
  • Graham & Walker’ın Leslie Feinzaig VC perspektifi ve sağlık için kendi araçlarının yanı sıra portföy şirketlerinin tekrar tekrar duyması gerektiğini düşündüğü şeylerle şovu kapatmamıza yardımcı oldu.

Bu, elbette devam etmek istediğimiz bir konuşma. Paylaşmak istediğiniz bir hikayeniz varsa veya konu girişimcilik dünyasında ruh sağlığı hakkında konuşmaya geldiğinde kaçırdığımızı düşündüğünüz bir açı varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz. [email protected].

Her zaman olduğu gibi, Alex, Natasha ve Mary Ann Cuma günü haftalık haber toplantımız için geri dönecekler ama bizi Twitter’da takip edin @EquityPod canlı güncellemeler ve daha fazlası için!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma sabah 7:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify Ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika gösteriA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın