Kültür ve Yaşam Tarzında Tanıtımlar

Hırslarımız arttıkça, saflarımız da artıyor. Farah Miller’ın Well’in yazı işleri direktörü pozisyonundan kalkıp Culture and Lifestyle’a strateji ve operasyonlardan sorumlu editör yardımcısı olarak katılacağını bildirmekten mutluluk duyuyorum.

Pozisyon, Farah’ın The Times’da hâlihazırda yapmakta olduğu, ilk olarak Ebeveynlik ürününün içerik stratejisini ve editoryal iş akışını geliştirmek ve son zamanlarda Well için ekibin rekor kıran bir büyüme elde etmesine yardımcı olan yeni süreçler oluşturmak ve yürütmek olmak üzere yaptığı işin bir uzantısıdır. gerçek bir işbirliği kültürü. Ancak şimdi, açıklığının boyutu büyüdü.

Ürkütücü bir şekilde gelişmiş organizasyon kasları keskin bir stratejik editoryal zihinle birleşen Farah, Melissa ve benimle birlikte çalışarak masalarda vizyon ve stratejimizi iyileştirmeye devam edecek ve aynı zamanda Kitaplar, Yiyecek, Emlak, Stiller için masa başkanlarıyla birlikte çalışacak. , Seyahat ve Kuyu departmanının ve içindeki masaların her birinin mümkün olan en üst düzeyde çalışmasını sağlamak. (Bunu yaparken, Culture’ın strateji ve operasyonlardan sorumlu editör yardımcısı Barbara Chai ile yakın bir şekilde çalışacaktır.)

Farah’ın özeti işe alım, iş akışı süreçleri, bütçeler ve temel lojistiğin yanı sıra çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık hedeflerimizin yönetimini içerecektir. İzleyici ekibiyle bağlantımız olarak hizmet verecek ve diğer strateji ve operasyon yardımcılarıyla işbirliği yaparak Kültür ve Yaşam Tarzı’nın The Times’ın daha büyük sistemlerine daha fazla entegre edilmesine yardımcı olacak. Bizi uzağa götürecek.

Lütfen bu heyecan verici yeni rolleri üstlendikleri için Melissa ve Farah’ı tebrik ederken bana katılın.

– Sam Sifton

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın