Küçülen tek boynuzlu atlar ve meme paralarının utancı

rent a car 34

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin ardındaki rakamları ve nüansı ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili podcast.

Pazartesi programımız, hafta sonundan en son teknoloji haberlerini ve haftanın başlarında manşetlere çıkanları kapsar. Bugün, meme paraları, tek boynuzlu atlar ve Hindistan’dan en son gelişmeler hakkında konuşuyoruz!

  • Küresel borsa haftaya oldukça iyi bir zeminde başladı. Ayrıca, kripto dünyası yeni bir meme madeni para sayesinde mütevazı bir hazımsızlık çekiyor.
  • Düzenleyici cephede, görünüşe göre Coinbase ABD ile kal. Industry Land’in başka yerlerinde, Qualcomm alışverişe gitmekAlibaba’nın lojistik halka arz Hong Kong pazarını hedefliyor ve İngiltere sindiriyor yerel bir efsanenin Amerika Birleşik Devletleri’nde listeleneceği gerçeği.
  • Oradan, bazı haberlere bakma zamanı gelmişti, kötü Ve iyiHindistan’dan.

Bu hafta bazı ilginç kazanç sonuçları göreceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin! Öz sermaye çarşamba sabahı geri dönecek!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 07:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika gösteriA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın