Koray Avcı Bursalıları coşturdu

Koray Avcı Bursalıları coşturduBursa’daki konserde ‘Adaletin Bu Mu Dünya’ şarkısıyla sevenlerini selamlayan Avcı, bilhassa Aşık Mahzuni ve Aşık Veysel’in eserlerinin de yer almış olduğu pek fazlaca şarkı ve türküyü fanatikleri için söyledi. Gecenin ilk bölümünde sevenleriyle sohbet eden Avcı, kendi şarkılarıyla da gönüllere dokundu. Duygusal bir ritmde götürdüğü konserinde; ‘Sen’ ve ‘Aşk Sana Benzer’ ile beğeni topladı.

Gecenin ilerleyen anlarına doğru giderek tempoyu artıran Koray Avcı, Bursalılara keyif dolu anlamış olur yaşattı. Türk müziğinin unutulmayan eserlerinden ‘Unutamam Seni’, ‘Gittin Gideli’, ‘Doymadım Doyamadım’ performanslarında mekanı dolduran Bursalılar, şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. ‘Hangimiz Sevmedik’ ile süregelen anlarda ise coşku tavana yükseldi.

Son bölümde tamamen hareketli şarkılara repertuvarında yer veren Koray Avcı ile Bursalılar, doyasıya dans ederek eğlencenin keyfini çıkardı. Geçtiğimiz ekim ayında da yoğun alaka ile karşılaşan ve Bursa’ya sık sık geldiğine işaret eden Avcı, dinleyicilerinin her birine teşekkür etti. Avcı, konser boyunca sevenleriyle kurduğu bağ ile sohbet ederken, sahneden dinleyicilerine takılmayı da dikkatsizlik etmedi.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın