Komedyen Hasan Minhaj artık sizi Waze’deki trafikte yönlendirebilir

Google’ın sahip olduğu trafik ve navigasyon uygulaması Waze, ilan edildi Çarşamba günü, en yeni kişisel navigasyon cihazı olacak komedyen Hasan Minhaj ile bir ortaklık, trafik hakkında ilgili yorumlar, kendini beğenmeyen şakalar ve sürüşle ilgili diğer komik bilgilerle kullanıcıları eğlendiriyor.

Waze, Waze haritasında görünen yeni dijital simgeleri de başlatıyor. Örneğin kullanıcılar, Minhaj’ın baba statüsünü temsil eden bir “banliyö babası” Minivan simgesini ve sürücülerin (namı diğer Wazers) haritada nasıl göründüğünü gösteren, Hasan’dan ilham alan bir “Mood” simgesini alabilir. Etkinleştirildiğinde, kullanıcılar yolda “banliyö baba enerjisi” tarzında gezinebilir.

Özelliğe erişmek için menüde “Sürüşünüzü özelleştirin” seçeneğine gidin ve Hasan Minhaj’ı seçin. Yeni sürüş deneyimi dünya çapında kullanılabilirken, sesli yönlendirmeler yalnızca İngilizce olarak mevcuttur.

Waze, daha önce birkaç isim vermek gerekirse Arnold Schwarzenegger, Neil Patrick Harris ve Morgan Freeman gibi yıldızların yer aldığı ünlü ses paketleri ile popülerdir. Şu anda Waze, Christina Aguilera, Jonas Brothers, Kehlani ve daha fazlasından sesli talimatlar sunuyor.

Minhaj yaptığı açıklamada, “Yeni sürüş deneyimimde kişisel navigatörünüz olarak Waze ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum” dedi. “Trafik duraklarıyla ilgili şakalardan korkunç ‘Motoru Kontrol Et’ ışığıyla ilgili deneyimlerime kadar en iyi içeriklerimin bazılarını arabada buluyorum. Bence herkes araba sürmenin saçmalıklarını anlayabilir ve yollardaki herkese biraz mizah getirme fırsatını seviyorum.”

Minhaj, muhtemelen iyimser tavrı ve akla gelebilecek hemen hemen her konu hakkında esprili şakalarıyla tanınıyor, bu nedenle kullanıcılar büyük olasılıkla yeni özellikten keyif alacaklar.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın