Kendi isteğiyle çocuk sahibi olmadığını söyledi! "Hayattaki tek derdim…"

TikTok’ta ‘iamstephanienoble’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan Stephanie Noble isimli bir kadın son gönderisiyle 3 milyon izlenmeye ulaştı.

kapak2

Çocuk sahibi olmak istemediğini ve çocuksuz hayatın kendisini mutlu ettiğini ifade eden Noble, bu durumu söylediğinde ise çevresinden tepki aldığını dile getirdi. Genç kadın, “Çocuk istemediğimi söylediğimde insanlarda çoğunlukla şaşkınlıkla birlikte ‘Neden?’ cevabını alıyorum.

2

Çocuk sahibi olmak istemediğini ve bu süreçte kendisiyle ilgilenmek istediğini dile getiren Noble, “Amacım tırnaklarımı yaptırmak, alışverişe gitmek, kendimi tedavi etmek. Şekerleme yapmaktan çok keyif alıyorum. Çocuğum olmadığı için bir amacım olmadığını söylüyorlar. Bu ne cüret!” dedi.

3

Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü duruma tepki gösterirken Noble’yi destekleyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “İnsanların bunu söylemesi çok acı verici. Çocuksuz olmam kendi seçimim değil, bu yüzden çocuğum olmadığı için hiçbir amacımın olmadığının söylenmesi çok incitici” yorumunu ekledi.

kapak1

Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “63 yaşındayım ve kendi isteğimle çocuk sahibi olmadım, özgürüm. Harika bir hayattı!!! Evliyim, çiftliği var, seyahat ediyorum” yorumunu yaptı.

İlginizi Çekebilir

Flört gurusu anlattı! "Rızasız prezervatifi çıkartmak suç"

Flört gurusu anlattı! “Rızasız prezervatifi çıkartmak suç”

Olay sözler! 'Kuryeleri yaşlı yapmayın'

Olay sözler! ‘Kuryeleri yaşlı yapmayın’

Bir gören bir daha baktı! 'Hepsi senin mi?'

Bir gören bir daha baktı! ‘Hepsi senin mi?’

Öyle fotoğraflarını gördü ki kendisi bile inanamadı

Öyle fotoğraflarını gördü ki kendisi bile inanamadı

İş gezisi öncesi maili okuyunca şoke oldu! "Aynı yatağı paylaşmaya ne dersiniz?"

İş gezisi öncesi maili okuyunca şoke oldu! “Aynı yatağı paylaşmaya ne dersiniz?”

ChefGPT

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili o anısını anlattı! 'Hayat boyu o borcu ödeyemeyecek'Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili o anısını anlattı! ‘Hayat boyu o borcu ödeyemeyecek’
GoT yaratıcılarından! Bütçe rekoru kırdıGoT yaratıcılarından! Bütçe rekoru kırdı
12 yaşındaki çocuğa aylarca tecavüz ettiler! Fotoğraflarıyla şantaj yaptılar12 yaşındaki çocuğa aylarca tecavüz ettiler! Fotoğraflarıyla şantaj yaptılar

Yorum yapın