James Surdam’a Yeni Rol

James Surdam’ı Social Visuals ekibinin yeni sanat yönetmeni olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. James bize büyük miktarda görsel ve sosyal uzmanlık getiriyor ve sosyal medya kanalları için görsel hikayeler oluşturmak üzere muhabirler, editörler, yapımcılar ve tasarımcılarla birlikte çalışarak platform dışında daha güçlü bir haber sunmamıza yardımcı olacak. Sosyal platformlarda tasarım, animasyon, tipografi, video, fotoğraf, illüstrasyon ve ses kullanımımızı iyileştirmemize yardımcı olurken, aynı zamanda platform dışında erişimimizi ve hedef kitlemizi genişleten yeni tasarımlar, iş akışları ve hikaye anlatma biçimleriyle yenilik yapmaya itecek. .

Son zamanlarda James, Görsel Soruşturmalar ekibimizle birlikte çalışıyor ve ABD’deki protestolarla ilgili hikayelerin bir parçası olarak görsel kanıtları ve araştırma sonuçlarını sergileyen mükemmel tasarım ve hareketli grafiklere katkıda bulunuyor. Peru Ve Rusya’nın başarısızlıkları. Bundan önce James, Araştırma ve Geliştirme ve Sosyal ekiple çalışarak artırılmış gerçeklik deneyimleri Ve animasyonlu açıklayıcılar.

The Times’tan önce James, NBC News’te hareketli grafik editörüydü ve burada görsel sistemi oluşturmak için çalıştı. Bizi izlemeye devam edinSnapchat’te genç izleyicileri hedefleyen başarılı bir günlük haber programı ve görsel kimliğini oluşturdu. Şimdi NBC Haberleriağın 7/24 akışlı haber hizmeti.

Tebrikler, James!

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın