İnfaz koruma memuruna bıçaklı saldırı

İnfaz koruma memuruna bıçaklı saldırıGaziantep’in Nizip ilçesindeki cezaevi lojmanları girişinde iddiaya gore, mesaisi bittikten sonra nöbetten çıkan infaz koruma memuru Uğur Köylü (36), lojmana doğru hareket halindeyken ardından yanaşan kayınbiraderi Mehmet G. Ve yanındaki 2 şahsın bıçaklı saldırısına uğradı.

Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Uğradığı bıçaklı saldırı kararı ağır vurulan infaz koruma memuru Uğur Köylü, vaka yerine gelen sıhhat ekipleri tarafınca yapılan ilk müdahalenin peşinden ambulansla Nizip Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonra Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edilen evli ve 3 çocuk babası Uğur Köylü, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Cenaze ailesine teslim edildi

Hayatını kaybeden talihsiz infaz koruma memurunun cansız bedeni, Gaziantep Adli Tıp Kurumu’nda meydana getirilen işlemlerinin peşinden defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi. Cenazenin, Asri Mezarlık’ta defnedileceği öğrenildi.

Zanlılar gözaltına alındı

Öte taraftan infaz koruma memurunun ölümüne niçin olan kayınbiraderi Mehmet G. Ile kendisine yardım eden 2 kişi, jandarma ekiplerince yakalandı. Yakalanan katil zanlılarının emniyetteki işlemlerinin devam etmiş olduğu öğrenildi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın