Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı 2023

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı Güncel, başvuru sitemizde Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı ile alakalı başvuru ayrıntılarını bir araya getirdik..

Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı. Hazine ve Maliye Bakanlığı iş ilanlarını, memur ve personel alımı ilanlarını bu sayfadan online ve anlık olarak takip edebilir ve başvuru uygulayabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak faaliyetlerini yürüten bir kurumdur. Sorumluluk almış olduğu alan hazine ve maliye işleridir.

  • Hazine ve Maliye Bakanlığı Hakkında Kısa olarak Bilgi
  • Kamu Personel Alımı İlanlarını Anlık Takip Edin
  • Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı
  • Hazine ve Maliye Bakanlığı 350 Vergi Müfettiş Yardımcısı Alımı
  • Hazine ve Maliye Bakanlığı 150 Uzman Yardımcısı Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı Hakkında Kısa olarak Bilgi

Eskiden bu kurumun işlerini iki farklı bakanlık yapardı. Bunlar Hazine Müsteşarlığı ve Maliye Bakanlığı şeklindeydi. Yapılan anayasa değişiklikleri neticesinde bu bakanlıklar birleştirilmiş ve Hazine ve Maliye Bakanlığı ismiyle faaliyet göstermeye başlamıştır.

ilanlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kurumun yaptığı tüm personel alımı ve iş ilanlarını alt bölümde tarihlere göre inceleyebilirsiniz. Başvuru tarihi geçmeyen ilanlara başvuru uygulayabilirsiniz.

Kamu Personel Alımı İlanlarını Anlık Takip Edin

Twitter Sayfamız : https://twitter.com/isbasvurusuyap

Twitter sayfamız üzerinden kamu kurumlarının ilanlarından anlık olarak haberdar olabilirsiniz. Eğer güncel ilanlarını kaçırmak istemiyorsanız sayfamızı takipte kalın.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Alımı

iş ilanlarını alt bölümde inceleyebilirsiniz. Üstte bulunan ilanlar yenidir, alt bölümdeki ilanlar önceden açılan iş ilanlarıdır. Güncel iş ilanlarını takip etmek için twitter sayfamızı takip edebilirsiniz.

Hazine ve Maliye Bakanlığı 350 Vergi Müfettiş Yardımcısı Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesine toplamda 350 vergi müfettiş yardımcısı alımı yapılacak. Personel alımı 6-17 Şubat tarihleri içinde yaşanacak.

KPSS puan yılı, sınav tarihi, sınav yeri, başvuru şartları gibi bilgileri alt bölümde bulunan pdf dosyasından inceleyebilirsiniz.

Başvuru Tarihi: 6-17 Şubat 2023 tarihlerinde yapılacaktır.
Detaylı Bilgi: Word Dosyası

Hazine ve Maliye Bakanlığı 150 Uzman Yardımcısı Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesine 150 uzman yardımcısı alacak. Hazine ve Maliye Bakanlığı taşra teşkilatında çalıştırmak üzere 150 defterdarlık uzman yardımcısı alacak. Giriş sınavı yapılacak ve toplamda 150 defterdarlık uzman yardımcısı alımı yapılacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı defterdarlık uzman yardımcısı alımları hangi illerde yapılacak? Sınav şekli, sınav tarihi ve yeri, sınava başvuru şartları, sınava katılacak olan adayların belirlenmesi, sınav konuları, değerlendirme, atama, çalışma şartları gibi bilgileri alt bölümde bulunan pdf dosyasında bulacaksınızdır.

Detaylı Bilgi İçin Pdf Dosyasını İnceleyiniz : Pdf Dosyasını İndirin
Son başvuru tarihi : 13 ocak 2023

Kaynak : https://www.hmb.gov.tr/açıklama/defterdarlik-uzman-yardimciligi-giris-sinavi-açıklamasu-5

42


Yorum yapın