Graffiti Duvar Kağıdı

Graffiti duvar kağıdı, grafitiden ilham alan tasarımlara sahip bir duvar kağıdı türüdür. Y kuşağı ve genç yetişkinler arasında popüler bir üründür. Graffiti duvar kağıdı, genellikle parlak renkler, genellikle soyut tasarımlar içeren bir duvar kağıdı türüdür. Graffiti Duvar Kağıdı, rap türünün önemli ölçüde popüler olduğu dönemde, 1980’lerde ve 1990’larda popüler oldu.

Graffiti duvar kağıtları genellikle “sokak şıklığı” veya “şehir şıklığı” olarak pazarlanır. Genellikle mağazalarda ve çevrimiçi olarak makul bir fiyata satılırlar. Ayrıca, tüketicilerin ev dekorları için mükemmel olanı bulmalarına olanak tanıyan farklı renk, desen ve stillerde gelirler.

Graffiti Duvar Kağıdı Modelleri

Grafik sanatı, bir şarkının veya sanatçının adının, albüm adının, etkinliğin veya başka bir konunun görselini oluşturmak için kullanılır. Öncelikle kağıt veya diğer ortamlar üzerine kurşun kalem veya kalemle çizilmiş resimlerden oluşur. Grafiti sanatçıları bu tasarımları kendilerini ve çalışmalarını tanıtmak için kullanırlar.

Bugün piyasada gelenekselden modern tasarımlara kadar pek çok grafiti duvar kağıdı türü bulunmaktadır. Bazı şirketler, siparişinizin boyutuna bağlı olarak küçük bir ücret karşılığında seçtiğiniz bir sanatçı veya tasarımcı tarafından yapılabilecek özel boyama hizmetleri sunar.

Günümüzde popüler olan tasarımlar, grafiti tarzından ilham alan ve gelenekselden moderne uzanan “grafiti” tasarımlarını içerir. Graffiti duvar kağıdı, soyut, siyah beyaz, klasik, geometrik şekiller, tek renkli desenler ve benzeri birçok farklı stilde mevcuttur.

Graffti Duvar Kağıdı Fiyatları

Grafiti duvar kağıdı, grafiti ile geleneksel bir duvar kağıdını birleştiren benzersiz bir duvar kağıdıdır. Eloksallı alüminyumdan yapılmıştır ve yapışkan bir desteğe sahiptir.

Graffiti Duvar Kağıdı sadece dairenizin veya evinizin duvarları için değil, süslemek istediğiniz herhangi bir yüzeyde kullanılabilir. Arabanız ve ofisiniz dahil her yere yerleştirilebilir.

Graffiti Duvar Kağıdı, bütçenize uygun bir şey bulabilmeniz için çeşitli fiyat noktalarında çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca yukarıda saydıklarımızın dışında daha bir çok seçenek bulunmaktadır: Graffiti Duvar Kağıdı – Ekspres Teslimat Graffiti Duvar Kağıdı – Özel Rulo Genişlikleri

Graffiti duvar kağıdı, eviniz veya ofisiniz için uygun fiyatlı ve uygun fiyatlı grafiti duvar kağıdı tasarımları sunan bir şirkettir. Her iç mekana uyacak geniş bir stil ve tasarım yelpazesine sahiptirler.

Grafiti Duvar Kağıdı Satın Al

Grafiti Duvar Kağıdı, evinizi veya ofisinizi dekore ederken size çok çeşitli stiller, dokular, desenler ve renkler sunar. Daha da kişisel bir dokunuş için duvar kağıtlarınızı kendi fotoğraflarınız veya çizimlerinizle özelleştirmeyi de seçebilirsiniz!Her bir duvar kağıdı rulosu çevre dostu ve su geçirmez bir malzemeden yapılmıştır, bu da onu temizlemeyi kolaylaştırır ve uzun ömürlüdür. Bu birinci sınıf malzeme, duvarlarınıza zarar vermeden veya yüzeyinizde herhangi bir kalıntı bırakmadan kolayca çıkarılabilir.

Daha fazlası: https://www.duvarkagidi.net/graffiti-duvar-kagidi

Bu yüksek kaliteli tasarımlar, çoğu yüzeye zarar vermeden veya kolayca düşmeden sıkıca yapışan özel bir yapıştırıcı ile duvara basılır. Sonuç, sıradan olmayan her şey olan gerçekten benzersiz bir tasarımdır!

Yorum yapın