Google Pixel Watch kutusunda dikkat çeken Fitbit detayı

Google Pixel Watch kutusunda dikkat çeken Fitbit detayıGoogle Pixel Watch ile alakalı sızıntılar bir süredir artmış durumda. Bunlara şimdi de zeki saatin kutusu eklendi. Apple ve Samsung’un saatleri için ince ve uzun kutuları tercih ederken, Google’ın kare şeklindeki minik bir kutuyu tercih ettiği görülüyor.

Kutunun üzerinde şirketin renkli “G” logosu, Google Pixel Watch yazısı ve saatin analog kadranının görünmüş olduğu açılı bir fotoğrafı bulunuyor. Kutunun sağ alt tarafında ise “Fitbit ile birlikte” ibaresinin olması dikkat çekiyor.

Kutunun boyutlarına bakıldığında Google’ın kayışı saate monte etmediği düşünülüyor. Bu da Google’ın tescilli kayış montaj sisteminin kullanıcılar tarafından rahatça kavranabileceğinin ipucunu veriyor. Şarj kablosu ve manyetik şarj adaptörü de kutunun içerikleri içinde sayılıyor.

google pixel watchKutunun da internete sızması, Google Pixel Watch’un da 6 Ekim’de tanıtılacağı ve kısa süre arasında satışa sunulacağını gösteriyor. Bu tarihten ilkin başka sızıntılarla karşılaşmak da sürpriz olmayacaktır.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın