Gelen hesaba isyan etti: "O ücreti nakit olarak…"

Son günlerde yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Hakan Ural, çok geniş bir yelpazede yaptığı yorumlarla gündeme gelmeyi başarıyor.


Reklamcı sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Reklamcı sevgilisiyle ilk kez görüntülendi!

Ural’ın son olarak ekranlarda İsrail-İran gerilimini değerlendirmesi sosyal medyada çok konuşulmuştu.

hakan33

Ural, geçen hafta ise gıda enflasyonu üzerinden yeme içme sektöründeki fahiş fiyatlardan bahsetmiş ve “İki porsiyon dönere 1370 lira verdim” diyerek duruma isyan etmişti.

hakançalr

Hakan Ural, gündem yaratan döner açıklaması sonrası bu kez Zincirlikuyu’da gittiği bir AVM’de içtiği bir Türk kahvesi için kendisinden 280 lira alındığını açıkladı.

Ural, “O ücreti nakit olarak verdiğinde için yanar. Kart veriyorsun okutup alıyor. Ama olur mu dediğin gibi bundan kazanmayın kardeşim… Dünyanın en küçük bardağı iki yudumluk bir şey… Bunları artık nasıl denetleyecekler ne yapacaklarsa yapsınlar. Artık buna bir çözüm, çare bulsunlar. İnsanların psikolojini etkiliyor, herkes isyan bayrağı açıyor…” diyerek isyan etti.

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cem Yılmaz eleştirilere sosyal medyadan tepki gösterdi: 'Gerçekten salak olmak çok büyük bir ayrıcalık'Cem Yılmaz eleştirilere sosyal medyadan tepki gösterdi: ‘Gerçekten salak olmak çok büyük bir ayrıcalık’
Korkunç iddia! İşte Benim Stilim yarışmacısı sevgilisi tarafından öldürüldüKorkunç iddia! İşte Benim Stilim yarışmacısı sevgilisi tarafından öldürüldü
Nüfusta 'Erol' yazıyordu! O mesaj kafa karıştırdıNüfusta ‘Erol’ yazıyordu! O mesaj kafa karıştırdı

Gelen hesaba isyan etti: "O ücreti nakit olarak…"

Yorum yapın