Duygulandıran açıklama! "Her şey hazırdı, fakat…"

Şarkıcı Zerrin Özer geçirdiği omurilik ameliyatından sonra sağlık sorunları ve artan kaygı bozukluğu nedeniyle tedavisi için Darülaceze’ye yatmıştı. Tedavisinin ardından taburcu olan Özer, sağlık durumunun iyi olduğunu açıklamıştı.

AW148678_01

Usta sanatçının eski eşi oyuncu ve şarkıcı Alper Önal, boşanmış olmalarına rağmen dostluklarının hiç kesilmediğini söyleyerek, “Hiçbir zaman diyaloğumuz kesilmedi. Hastalığı boyunca her gün konuştuk. Darülacezeyi tercih etmeden bir süre önce ben onu Mersin’e yanıma getirtiyordum. Hastanesini doktorlarını her şeyini ayarlamıştım. Ve hastane sürecinden sonrada ona evimde bakacaktım. Fakat son dakika gelmekten vazgeçerek Darülaceze’ye gitmeye karar verdi. Zerrin benim her zaman başımın tacıdır” diye konuştu.

AW148678_02

Zerrin Özer’le 1991 yılında evlenip bir sene sonra boşanan Alper Önal, Özer’le kısa süren evliliğinden sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih ettiğini ve 6 yıldır Mersin’de yaşadığını söyledi.

Bu içerik Ceylan Yıldız tarafından yayına alınmıştır

Youtube

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Korumalardan çirkin tavır! Korumalardan çirkin tavır! “Çok terbiyesizce…”
'Peaky Blinders'ın Arthur Shelby'si tanınmaz halde! Şoke etti‘Peaky Blinders’ın Arthur Shelby’si tanınmaz halde! Şoke etti
100 bin dolarlık Tesla ile kahve almaya gidince...100 bin dolarlık Tesla ile kahve almaya gidince…

Yorum yapın