Dünyayla Benim Aramda için Disney+’tan yeni fragmanDisney+’ın yeni yapımı Dünyayla Benim Aramda için geri sayım devam ediyor. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer yaparken, senaryosunda Pınar Bulut imzası yer ediniyor.

Yayın tarihinin 14 Eylül olarak açıklanmasının arkasından gösterilen dikkat çekici fragmanla diziye dair merakın giderek yükseldiği projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor gibi başarıya ulaşmış isimler yer alıyor.

Çok yakında izleyicilerle buluşacak olan dizi için Disney+ yeni bir fragman daha yayınladı. Bu fragmanı derhal aşağıda seyredebilirsiniz Disney+” width=”696″ height=”392″ src=”https://www.Youtube.Com/embed/ofnwWH8Buq0?Feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Dünyayla Benim Aramda, büyük bir aşk ve tutkuyla süregelen ilişkisinin artık eskisi benzer biçimde olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üstünden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık terimi üstünden ele alıyor. Popüler bir oyuncuyu canlandıran Buğra Gülsoy ve başarılı bir derginin genel gösterim yönetmenine yaşam veren Demet Özdemir’in ilişkilerinin mercek dibine alındığı dizinin gösterilen fragmanında duyulan “On beş milyon insan içinde bulduk birbirimizi fakat aynı evin arasında kaybettik.” lafları, izleyiciye aşkta değişen dengelerle ilgili sürükleyici bir hikayenin sinyallerini veriyor.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın