Dünya yıldızı Halsey’in Türkiye’ye geliyor

Dünya yıldızı Halsey’in Türkiye’ye geliyor3 Eylül Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta Ashley Nicolette Frangipanei, şu demek oluyor ki malum sahne adıyla Halsey’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Son albümü ‘If I Can’t Have Love, I Want Power’la büyük beğeni toplayan Halsey, hamilelik ve doğum sürecinden sonra çıktığı ilk turnenin İstanbul ayağında KüçükÇiftlik Park’ı dolduran binlerce hayranına enerji, müzik, dans ve eğlence dolu akşam yaşatacak. Gecenin açılışını ise toplumsal medyada milyonlarca takip edeni olan ve ‘Paramaniac’ isminde EP’si ile dikkatleri üstüne çeken Abby Roberts meydana getirecek. Şarkıları Z kuşağı tarafınca yoğun ilgi kabul eden Halsey, teatral sahne performansı ile yazın bitmesiyle beraber azar azar hareketlenmeye başlamış olan İstanbul müzik sahnesine damga vuracak.

Konserin sınırı olan sayıdaki bileti,  satışa sunuldu. Halsey’in genç hayranları tarafından heyecanla beklenen konser, sahne şovlarıyla da adından söz ettirmesi umut ediliyor.

Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı, baba tarafından ise Afrika-ABD kökenli olan Halsey, değişik kültürlerden izler taşıyan sahnesinde enerjik bir performansa imza atıyor. Pandemiden ve anne olduktan sonra çıkacağı ilk turnesine fazlaca sevdiğini defalarca dile getirdiği Türkiye’yi ekleyen dünyaca meşhur müzisyen, başta Billboard Hot 100 olmak suretiyle müzik listelerinden düşmeyen hitleriyle sahnede olacak.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın