Disney+ Gülse Birsel’in senaristliğini yazdığı yeni orijinal filminden ilk görüntüleri paylaştı

Disney+ Gülse Birsel’in senaristliğini yazdığı yeni orijinal filminden ilk görüntüleri paylaştıDisney+ Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı “Yılbaşı Gecesi” kod adlı orijinal filminden ilk görselleri paylaştı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor. Ozan Açıktan, Gülse Birsel’in senaristliğini yazıya döktüğü Aile Arasında filmini de yönetmişti.

Çekimleri bir süre ilkin başlayan filmin oyuncu kadrosu da oldukca zengin. Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör filmde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Disney+ filmin senaryosunu şöyle özetliyor: “Film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle adım atar. Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in bütün hayallerinin yıkılmasına sebep olur. Ozan pandemi süreci süresince eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Birbiriyle hiç bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve iyi mi bir ‘Yılbaşı Gecesi’ geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur.”

Disney+ Gülse Birsel senaryosunun bir kere daha Ozan Açıktan rejisiyle buluşturan “Yılbaşı Gecesi” filminin yakında izleyicilerle buluşacağını deklare etti.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın