Didim’deki koyda iki ceset bulunmuş oldu

Didim’deki koyda iki ceset bulunmuş olduFevzipaşa Mahallesi Mercimek Koyu’nda  sabah erken saatlerde evinden aracıyla ayrılan emekli astsubay Hasan Tan, ilişkisi yaşadığı iddia edilen ve Söke Huzurevi çalıştığı öğrenilen Hamide Saraç ile buluştu. İkili saha sonrasında arabayla gittikleri Mercimek Koyu’ndaki makilik alanda henüz bilinmeyen bir nedenle münakaşaya başladı. Çıkan tartışmada ilk belirlemelere göre Hamide Saraç silahla Hasan Tan’a ateş ederek öldürdükten sonra, aynı silahla kendi hayatına son verdi.

Hasan Tan’ın oğlu, babasının ve kadının cansız bedenleri ile karşılaştı

Öğle saatlerine kadar Hasan Tan’a ulaşamayan oğlu Mehmet Tan, araçta bulunan takip sistemi ile babasına ulaşmaya çalıştı. Fevzipaşa Mahallesi Mercimek Koyu’na gelen Tan, aracın etrafında babasını bulamayınca çevreye bakmaya başladı. Tan, babası ve gönül ilişkisi yaşadığı iddia edilen Hamide Saraç’ın cansız bedenleriyle karşılaşarak derhal 112 Acil Sağlık ve polis ekiplerine ihbarda bulundu.

İhbar üzerine olay yerine gelen Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafınca bölge güvenlik şeridi ile koruma dibine alınırken, 112 Acil esenlik ekipleri iki kişinin hayatlarını kaybettiğini belirledi. Evli ve 2 çocuk babası Hasan Tan ile gönül ilişkisi yaşamış olduğu iddia edilen 3 çocuk anası Hamide Saraç’ın cansız bedenleri meydana getirilen incelemelerin peşinden kesin ölüm sebeplerinin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Olayla alakalı soruşturma sürüyor.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın