Diablo Immortal’ın ilk büyük güncellemesinin çıkış tarihi belli olduDiablo Immortal, ilk büyük güncellemesinin 28 Eylül’de geleceğini duyurdu. Gelecek olan bu büyük güncellemede Silent Monastery’yle yepyeni bir zindan ekleniyor ve hikâye rolü serisi devam ediyor.

Bu zindanda mutlak bir gece egemen. Oyuncuların, oranın kalbinden yayılan karanlıkla yüzleşebilmek için fer kaynakları bularak zindanın koridorlarını aydınlatması ve oralarda gezen dehşet verici orduları zayıflatması gerekecek.

Kadim bir kale olan Castle Cyrangar, artık Warband’lerin yeni yuvası oluyor. Bu yeni hususiyet Warband Camp’lerinin yerine geçecek ve yeni oyun özellikleri sunacak. Purge the Depths’te üyeler kendi güçlerine güç katabilecek ve Warband Room’lara doldurularak diğeri üyelere de güçlendirmeler elde eden Remnant’ları ele geçirebilecek.

Defense of Cyrangar etkinliğinde dalga dalga gelen iblisleri Warband’inle beraber alt ederek ekstra ödüller kazanılabilecek. Ayrıca bu etkinliklere katılarak özelliklerinin bir kısmını Warband’indeki tüm üyelere kazandıracak Ancestral silahlar bulunabilecek.

Bunların yanında Diablo Immortal’a gelecek pek çok güncelleme daha var. 29 Eylül’de 5. Sezon Savaş Bileti: Scions of the Storm güncellenmiş mücadeleler, ödüller ve yeni bir kozmetik eşyayla geliyor. Beşinci Helliquary baskın boss’u olan vahşi savaşçı Izilech the Misshapen, yalnızca en kuvvetli maceracılarla yüzleşmek suretiyle 2 Ekim’den itibaren oyunun tutkunlarıyla olacak. Gloomguide’s Prize adı altında yepyeni set eşyaları da geliyor. Bu set atılma kabiliyetlerine ve düşmanları korkutmaya odaklanıyor.

kaynak: teknoblog.com

Yorum yapın