Daily Crunch: Twitter CEO’su platformu 44 milyar dolara satın aldığını itiraf etti çünkü ‘bir nevi buna mecburdum’

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Günaydın şanlı ruhlar. Bugün uzandın mı? Bugün için haber bültenine ve TechCrunch’tan en çok okunan haberlere yerleşirken, kendinize bir bardak su alabilir misiniz? Sizi önemsiyoruz ve mutlu olmanızı istiyoruz!

Olağanüstü erken aşama kurucuları tanıyor musunuz? Onları Disrupt’ta Startup Battlefield 200’e yönlendirinve yap Neşe süreçte çok mutlu. Neesha harika ve mutlu olmayı hak ediyor, bu yüzden şimdiden başvurmaya başlayın!

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

Başlangıçlar ve VC

Salgının ilk günleri, ev fitness kalabalığı için büyük bir nimet oldu. Spor salonları süresiz olarak kapandı ve yeniden açılmaya başladıklarında bile birçok üye, modelin ilerleyen hayatlarına uymaya devam edip etmeyeceğini ciddi şekilde sorguladı. Erken kazançlar ve ardından çok fazla türbülans gören şirketlerden biri Tonal’dı. Brian şirketin sadece 130 milyon $ değerinde yeni fon aldı ve yeni bir CEO bastı.

“Ayrıntılı bir incelemeden sonra, dikkatimizi çekti ki, süreç anlatıldı [in the TechCrunch article] potansiyel olarak banka dolandırıcılığı olarak görülebilir. Sonuç olarak, süreç ortağımız ilişkimizi sonlandırdı” dedi. hacı. Hay aksi.

Moar mı? Mor ister misin? Harika, moarımız var:

Sophie’ye sorun: Her yıl kaç tane istihdam yeşil kartı mevcuttur?

ortasında bir Amerikan bayrağı olan labirent çitinin girişinde yalnız bir figür

Görsel Kaynakları: Bryce Durbin/TechCrunch

Sevgili Sophie,

Yeşil kart için ne kadar beklemem gerektiğini hesaplamaya çalışıyorum.

Size iki sorum var: Her yıl her kategoride kaç tane istihdam yeşil kartı mevcuttur? Vize Bültenini nasıl anlamlandırabilirim?

— San Jose’de Beklemede

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Profiline nasıl fotoğraf ekleyeceğini çözememiş birinden bağlanmak için en az iki LinkedIn bildiriminiz olduğunu varsaymakta yalnız mıyız? Ya da elbette başka nedenlerle kimliklerini koruyor olabilirler. Her iki durumda da, muhtemelen kesinlikle LinkedIn’de iş yapmak istersiniz. Kuyu, Ayşe bunu yazıyor LinkedIn, kimliğinizi ve işinizi doğrulamak için ücretsiz bir özellik kullanıma sundu böylece gerçek kişi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Şimdi, bir sosyal medya sitesine devlet kimliği ve telefon numarası vermek isteyip istemediğiniz size kalmış.

Bu sırada, kyle sana her şeyi anlatır Databricks’in yeni açık kaynak modeli çok sevimli bir adı var ama aynı zamanda bazı kusurları var.

Ve sizin için beş tane daha var:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın