Daily Crunch: ‘Güvenlik riskleriyle ilgili artan endişeler’ nedeniyle Samsung, çalışanların üretken AI kullanmasını yasakladı

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

İkincisi seninle olsun – dürüst olmak gerekirse bu şakayı asla anlamadık. Belki biriniz bize açıklayabilir.

Başvurularınızı almak istiyorsanız hala biraz zamanınız kaldı. Başlangıç ​​Battlefield 200. TechCrunch Disrupt 2023’e gelin ve startup arkadaşlarla ve – kesinlikle daha da önemlisi – yatırımcılarla dolu bir odanın önünde sunum yapın. Ve unutma İstediğiniz ara oturumları için oy verin!

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • Sana ChatGPT yok: Samsung, geçen ay şirketin dahili verilerinin ChatGPT’ye konulduğu bir sızıntının ardından çalışanlarına böyle söylüyor. Kate.
  • Ah, mahallenizdeki insanlar kimler?: Kayıp köpeğinizi bulmak için yardım ister misiniz? Nextdoor şimdi, mahalledeki sosyal ağ kullanıcılarının daha olumlu etkileşim sağlayacak gönderiler yazmasına yardımcı olmak için OpenAI’nin ChatGPT’si tarafından desteklenen yeni bir “Asistan” özelliğine sahip. Ayşe yazar.
  • Maaş günü: etiket Nomba’nın son zamanlarda 30 milyon dolarlık bağış toplaması hakkında yazıyor. Afrika ödeme hizmeti sağlayıcısı, işletmelere ödemeleri güvenli bir şekilde kabul etmeleri için araçlar sağlar.

Başlangıçlar ve VC

Bullpen Capital’in genel ortaklarından Ann Lai, şirketten kovulduğunu söylüyor. Nataşa M raporlar. yatırımcı fesih deneyimini “ayrımcı ve misilleme niteliğinde” olarak nitelendirdi Pazartesi günü yayınlanan bir LinkedIn gönderisinde. Lai, Bullpen Capital’in eşit ortak olarak seçildiği ilk fon olan en son 145 milyon dolarlık fonunun yükseltilmesine yardımcı oldu.

Bugün, startup’ların arkasındaki hikayeleri anlatan TechCrunch podcast’i Found’da ekip, Stefan Bauer ile nasıl yapılacağı hakkında konuşuyor. Marker Learning, öğrenme güçlüğü değerlendirmelerinin maliyetini düşürüyor onları uzaktan yürüterek, gerekli sayıda öğrenciyi test etmelerine yardımcı olmak için okul bölgeleriyle nasıl başarılı bir şekilde çalıştıklarını ve hapsedilen kişileri değerlendirmek ve onlara bir şekilde öğrenmeleri için araçlar sağlamak için Marker Learning’i hapishane sistemine alma potansiyelini. yeteneklerine daha uygundur.

Ve sizin için bir veya iki avuç daha var:

Verimli ve etkili erken aşama yönetim kurulu toplantıları nasıl yapılır?

F1 pit ekibi F1 arabası üzerinde çalışıyor.

Görsel Kaynakları: JonFeingersh (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Pek çok CEO, yönetim kurulu destelerini hazırlamayı tatsız bir angarya olarak görür, ancak doğru şekilde yapıldığında, bu, kurucuların hikaye anlatma becerilerini geliştirmeleri, ekip liderlerini dahil etmeleri ve yatırımcı ilişkilerinden daha fazla değer elde etmeleri için bir fırsattır.

Costanoa Ventures’ın bir ortağı olan Amy Cheetham, TC+ ile başarıları, ürün hattı ayrıntılarını, işe alma ve ekip büyümesini ve diğer önemli öncelikleri iletmenin etkili yollarını gösteren 11 pano slaytı paylaştı.

“Bu makaledeki slaytlar tam bir pano destesi değildir” diye yazıyor. “Bunlar, kurullarını bilgilendirmek ve yapıcı tartışmaları yönlendirmek konusunda harika bir iş çıkaran tohum ve Seri A aşamasındaki şirketlerden gerçek, erken aşama yönetim kurulu slaytlarının örnekleridir.”

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

İnsanların bir şeyleri kaybetmekten daha çok neden nefret ettiğini biliyor musun? Sadece güvenli olmayan bir şeyin parçası olmalarını sağlamak için bir şey izleme cihazı satın almak. Sarah bunu yazıyor Apple ve Google iş birliği yaptı istenmeyen izlemeyi engellemek için bu Bluetooth cihazları için bazı standart güvenlik önlemleri oluşturmak.

Şirketlerin bir araya gelmesinden bahsetmişken, Box, OpenAI ile ortaklık kuruyor belge yönetimi platformunda bazı üretken AI araçları sunmak için. Ron daha fazla var.

Ve sizin için beş tane daha var:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın