"Çocuğum doğmaya hazır değildi" dedi! Resmen zorla doğum yaptırdılar

Kore’de yaşayan Gizem isimli bir Türk kadının doğumda yaşadıklarını anlattığı bir videosu kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Hamileliğinin son haftasına doğru geldiğinde doktorunun doğum yapması gerektiğini söylemesi üzerine genç kadın ‘Doktor söylüyorsa doğrudur’ diye düşünerek doğuma girdi. Ancak işler hiç tahmin ettiği gibi ilerlemedi.

1

Türkiye’de 40. haftaya kadar doğum için beklenildiğini söyleyen genç kadın, “Hamileliğimin son haftalarına doğru her zaman gittiğim kadın doğum hastanesindeki doktorum 38 hafta 2 gün olduğunda çocuğu doğurmam gerektiğini daha fazla kilo alırsa doğumun zorlaşacağını söyledi. Biz de ‘Doktor söylüyorsa doğrudur’ diye düşündük. Normalde Türkiye’de eğer bir sağlık sorunu yoksa 40. haftaya kadar bekleniliyor” dedi.

2

Suni sancı verilerek doğumun başlatıldığı anları anlatan genç kadın, “Akşam saat 5’te suni sancı ilacı vermeye başladılar. Bir süre sonra bayılmak istedim. Yanımda 3 tane ebe 1 doktor vardı. Ebelerden ikisi kollarımı sıkı sıkıya tutuyorlardı. Ebelerden bir tanesi yatağın başına çıktı. Bacaklarını sağa ve sola koydu karnıma üstten bastırıyor. Bildiğiniz tepe çıktı ve karnıma bastırdı. Acıdan ciğerlerim yırtılıyordu. Hayatımda geçirdiğim en kötü şeydi” ifadelerini kullandı.

4

Türk doktorlarının kıymetinin bilinmesini gerektiğini söyleyen genç kadın, “Aynı ilk günkü gibi aynı acıyı hissediyorum. Eşim yanımdaydı eşim benim o halimi görünce ağlamaya başladı. Bebeğimi doğurdum. Vücudumda bir sürü komplikasyonlar oldu. Benim çocuğum 3 gün boyunca gözünü açamadı çünkü doğmaya hazır değildi. Türk doktorlarını öpün başınıza koyun. Onlar gerçekten çok değerli” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Sevgilisini aldatırken yakalamak için otelin önünde kamp kurdu

Sevgilisini aldatırken yakalamak için otelin önünde kamp kurdu

Gittiği kafede taciz edildiğini iddia etti! Anlattıkları gündem yarattı

Gittiği kafede taciz edildiğini iddia etti! Anlattıkları gündem yarattı

Kelepçeyle kendisini metroya bağladı

Kelepçeyle kendisini metroya bağladı

'Cinsellik sence ilişkide ne zaman olmalı' sorusuna yanıt verdi

‘Cinsellik sence ilişkide ne zaman olmalı’ sorusuna yanıt verdi

Boşanmamak için aldatmayı savundu! Sözleri gündem yarattı

Boşanmamak için aldatmayı savundu! Sözleri gündem yarattı

youtube

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Londra'ya tanışacağını söyleyerek ayrılan sevgilisinin nişanlandığını öğrendiLondra’ya tanışacağını söyleyerek ayrılan sevgilisinin nişanlandığını öğrendi
Yaşlı mendil satıcısını gördü! 100 dolar verdi... Sarılarak teşekkür ettiYaşlı mendil satıcısını gördü! 100 dolar verdi… Sarılarak teşekkür etti
2024'te flörtleşmek! '4 tane daha seçeneğim var'2024’te flörtleşmek! ‘4 tane daha seçeneğim var’

Yorum yapın