Chrome, tarayıcınızın görünümünü özelleştirmeyi kolaylaştırır

Google Chrome, tarayıcınızın görünümünü özelleştirmeyi ve kişiselleştirmeyi kolaylaştıran yeni bir güncelleme yayınlıyor, şirket ilan edildi Salı günü. Yıllardır Chrome, ekranınızın sağ alt kısmında “Chrome’u Özelleştir” seçeneğine sahipti ve şimdi şirket, özelleştirme sürecini kolaylaştırmak için yeni bir yan panel sunuyor.

Şimdi, mevcut özelleştirme özellikleriyle birlikte yeni bir yan panel açılacaktır. Bu yeni panelde, farklı özellikleri deneyebilir ve değişiklik yaptıkça bunların Yeni Sekme sayfanızda nasıl görüneceğini kolayca görebilirsiniz. Google, yeni yan panelin siz ilerledikçe özelleştirme düzenlemelerinizi hatırladığını söylüyor.

Chrome'un yeni özelleştirmesi

Görsel Kaynakları: Google

Chrome, yan panelden “Temayı değiştir”i tıklayarak göz atabileceğiniz farklı kategorilerde yüzlerce resme sahiptir. “Manzaralar” ve “Deniz Manzaraları” gibi kategorilerden seçim yapabilirsiniz. Yalnızca bir resim seçmekte zorlanıyorsanız, herhangi bir tema koleksiyonuna tıklayıp “Günlük olarak yenile” anahtarını açarak dönen bir arka plana sahip olmayı seçebilirsiniz. Veya iş ve kişisel hesaplarınızı ayrı tutmak için Profiller kullanıyorsanız, her bir Profili ayırt etmek için ayrı bir arka plan ve renk verebilirsiniz.

Ayrıca temanızı farklı renklerle özelleştirebilirsiniz. Bir tema seçerek başlayabilir ve tarayıcınızın rengini buna göre ayarlamasını izleyebilirsiniz. Seçtiğinizi beğenmediyseniz, genel bakış sayfasında farklı bir tane seçme seçeneğiniz vardır.

Tarayıcı özelleştirmesi yeni olmasa da, yeni güncelleme tarayıcınızın görünümünü değiştirmeyi kolaylaştırıyor. Yeni güncelleme, masaüstünde Chrome’a ​​yapılan son güncellemelerin bir parçası olarak sunuluyor.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın