Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu! İşte 37 kiloya düşen Nihal Candan…

Kamuoyunun yakından tanıdığı Bahar ve Nihal Candan kardeşler suç örgütü üyeliği ve kara para aklama iddiaları gibi suçlamalarla 16 Kasım 2023 tarihinde tutuklandı. Mahkeme süreci devam eden kardeşlerden Nihal Candan’ın geçtiğimiz gün yaşadığı psikolojik rahatsızlıklar dolayısıyla 37 kiloya düştüğü ve anoreksiya teşhisiyle tahliye edildi.

SEÇİL ERZAN SÜRPRİZİ

Hapishaneden çıkan Candan Kanal D Haber’e konuştu. “Hatalarımız vardır, doğrudur” diyen Candan, koğuşlarını Seçil Erzan ile paylaştıklarını açıkladı.

Ekran görüntüsü 2024-04-28 214502

İşte Nihal Candan’ın açıklamasından satır başları:

“Başlarda daha zordu tabii ki ama hep kardeşimle birbirimize destek çıktık. Paşalar gibi 6 aydır yatıyoruz diye hep şakalaştık. Psikolojik destek aldık sık sık. Psikolojik olarak zor geldi bana. Hatalarımız vardır, doğrudur. Bir iki küçük çocuğa kötü örnek olduysam özür dilerim. Amacım hiçbir zaman sosyal medyadan para kazanmak olmadı.

jkj

Kitaplarımız vardı, yeri geldi televizyon dizilerimiz vardı. Kantin var bir gün, alışveriş ihtiyacımızı oradan karşıladık. İnsan en çok ailesini özlüyor. Benim ailemden bir parça yanımdaydı, o benim şansımdı.

Seçil Erzan ile aynı koğuştaydık. Pek bir sorun yaşamadık. Seçil izlemiyor haberi diye biz haber izlemiyorduk.”

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Arka Sıradakiler'in Özge'siydi... Yeni imajıyla ve işiyle bambaşka biri oldu! Arka Sıradakiler’in Özge’siydi… Yeni imajıyla ve işiyle bambaşka biri oldu!
Zayıflaması eleştiriliyordu! 'Yaza hazırım' pozu geldiZayıflaması eleştiriliyordu! ‘Yaza hazırım’ pozu geldi
“Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim” demişti! Sevgilisi masaj yaparken paylaşıp…

Cezaevinden çıktıktan sonra ilk kez konuştu! İşte 37 kiloya düşen Nihal Candan…

Yorum yapın