Celine Dion’dan kötü haber

Celine Dion’dan kötü haberFransız meşhur sanatçı Celine Dion, sosyal medya hesabından sevenlerini üzen haberi duyurdu.

Oldukça nadir görülen ve kasların kontrolsüz biçimde kasılmasına niçin olan “Katı Kişi Sendromu” ismi verilen bir bağışıklık sistemi hastalığına yakalandığını açıklayan Dion, uzun süredir sağlık sorunları ile boğuştuğunu belirtti.

Yaklaşık 5.2 milyon takipçiye haiz olan 52 yaşındaki ünlü şarkıcı yürümekte ve şarkı söylemekte de zorluklar yaşadığını anlatım ederken, “Ne yazık ki, bu kasılmalar günlük dünyadaki her hareketimi etkiliyor. Bazen yürürken zorluklar oturuyorum. Bugün, bu tarz şeyleri söylemek beni oldukça fazla incitiyor. Fakat Avrupa’da Şubat ayında başlaması planlanan turnem için hazır olmayacağım” diyerek Avrupa’da ve İngiltere’de gelecek yıl yapılması planlanan turnesini iptal edildiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu videoda duygusal anlamış olur yaşayan ve ara sıra gözleri dolan Dion, “Spor hocalarımla birlikte her gün gücümü ve eski performansımı yeniden kazanabilmek için oldukça fazla çalışıyorum. Fakat kabul ediyorum ki savaşım gerek. Tek istediğim, bütün hayatım boyunca yapmayı en oldukca sevdiğim şey olan şarkı söylemek” ifadelerini kullandı.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın