Cansız Mankenle Sevgili Oldu: Ünlü Yayıncı IShowSpeed Kimdir? – Dünyadan İlginç Haberler

Sosyal medya yayın platformu Twitch, birçok skandala ev sahipliği yapıyor. IShowSpeed ya da kısaca Speed, Amerikalı Youtuber, yayıncı ve internet ünlüsüdür. Özellikle Valorant, Roblox, Fortnite ve FIFA gibi oyunları oynadığı canlı yayınlarıyla tanınır. Türkiye’de de büyük bir hayran kitlesi olan Speed, son zamanlarda isminden sıklıkla bahsettiriyor. Canlı yayınlardaki ilginç davranışlarıyla gündemden düşmeyen IShowSpeed hakkındaki detayları birlikte inceleyelim.

Gerçek adı Darren Watkins Jr. olan IShowSpeed, 21 Ocak 2005 doğumludur

IShowSpeed

Cincinnati, Ohio’da doğup büyüdü. 1.78 boyunda olduğunu açıklayan IShowSpeed, aynı zamanda 61 kilodur ve burcu kovadır.

“IShowSpeed” kanalını 2017’de açtı, o zamanlar sadece 2 takipçisi vardı

IShowSpeed

2021’den 2022’ye kadar, canlı yayınlarından alınan kliplerin sosyal medyada paylaşılmasıyla ünlendi. 2022’de 12. Streamy Awards’da Yılın Çıkış Yapan Yayıncısı seçildi. 4 Kasım 2022’de Warner Records aracılığıyla 2022 FIFA Dünya Kupası için World Cup isimli şarkısını yayınlandı. Ünlü fenomenin şimdilerde 16 milyon takipçisi var ve bu sayı gün geçtikçe artıyor. Eğlenceli kişiliği, sevimli tavırları da popülerliğini güçlendiriyor.

6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Türkiye’ye bağışta bulundu

IShowSpeed

Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ve 11 ilimizi etkileyen korkunç felaketin ardından Türkiye Tek Yürek isimli ortak bağış yayını düzenlendi. Bu yayına bağışta bulunan ünlü isimlerden biri de IShowSpeed oldu. Speed, depremzedelerin yararına 8 bin dolar bağışta yaptı.

Neredeyse evinde yangın çıkarıyordu

Speed 4 Temmuz’da kutlanan Amerikan Bağımsızlık Günü’nde, odasında bir canlı yayın açtı. Yayının sonlarına doğru, büyük bir kutunun içinden havai fişek çıkaran yayıncı, bu havai fişekleri yatağının üzerinde yaktı. Neyse ki ateş yayılmadı ancak o sırada yayını izleyenlerin yüreği ağzına geldi.

Cansız mankenle ilişkiye başlayarak hayranlarını şok etti

Ünlü Twitch yayıncısı canlı yayında yaptığı uygunsuz hareketlerden sonra sosyal medya platformundan banlandı. Bu yayınlardan birinde, kameraya cansız bir manken çıkararak onunla sevgili olduğunu açıkladı. Başlığı “Kız arkadaşımla tanışın” olan canlı yayında cansız mankeni kastederek “Bana saygı duyun. Sevgilim sadece biraz utangaç” dedi. Cansız mankenin adının “Brenda” olduğunu da ekleyen Speed, iki ay önce tanıştıklarından da bahsetti.

İlginizi çekebilir:

Twitch Yayınlarıyla Büyük Bir Beğeni Kazanan Ve En Çok Takipçisi Bulunan 10 Türk Yayıncı

Kaynak: 1 2 3

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
kaynak: listelist, sozcu

Yorum yapın