Bursalı ulusal karateci sokak ortasında bıçaklandı

Bursalı ulusal karateci sokak ortasında bıçaklandıİzmit Karabaş Mahallesi Yürüyüş Yolu Hürriyet Caddesi üzerinde iddiaya bakılırsa, iki grup arasında omuz atma meselesi sebebiyle münakaşa çıktı.

Çıkan münakaşanın kavgaya dönüşmesi üzerine taraflardan biri yol üzerindeki bir restorandan aldığı bıçakla Umut Eren Gündoğ (20) isimli şahsa saldırdı. Sırtından ve kalçasından bıçaklanarak yaralanan Gündoğ, Leyla Atakan Caddesi’ne kadar kaçarak orada yere yığıldı. İhbar üstüne vaka yerine oldukca sayıda polis ve sağlık kadrosu sevk edildi.

Turnuva için geldiği şehirde bıçaklandı

Sırtından ve kalçasından yaralanan Gündoğ ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi dibine alındı. Bursa Büyükşehir Belediye Spor’un milli karatecisi olan ve Ümit Eren Gündoğ’un İzmit Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda idame eden Türkiye Ümitler ve Gençler Karate Şampiyonası’nda +80 kilogram komite kategorisinde Türkiye şampiyonu olduğu ve idame eden turnuvalar sebebiyle İzmit’te olduğu öğrenildi.

Polis ekipleri olayın ardından kaçan şahısların yakalanması için emek verme başlattı. Olayı gerçekleştirdiği tespit edilen şüpheli E.C.A. Ve E.A. Isminde şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Şahıslar emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının arkasından adliyeye sevk edilecek.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın