bursada yatsi namazi kacta okunuyor

bursada yatsi namazi kacta okunuyor bilgi90’dan bulabilirsiniz

Bursa Namaz Vakitleri 2023 – Ezan Saatleri | Sabah, Öğle, İkindi, Akşam, Yatsı ve Cuma Namazı Ezanı Kaçta Okunuyor (Diyanet)

Cuma Namazı ile ilgili

Bursa için cuma ezanı saat kaçta okunuyor merak ediyorsanız, hem namaz vakitleri sayfasından hem de şu an bulunduğunuz sayfadan cuma saatleri ile ilgili güncel vakit bilgisi alabilirsiniz.

Cuma namazı saati ile öğle namazı başlangıç vakti aynı olduğundan, namaz vakitleri tablosundan 2023 öğle namazı saatlerine bakarak “cuma ne zaman başlıyor, cuma saatine kaç dakika var” sorularının yanıtını öğrenebilirsiniz. (Namaz vakitleri Diyanet takviminden alınmaktadır.)

Cuma namazının saat kaçta bittiği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Öğlen namazı ile birlikte başlayan cuma namazının başlangıç ve bitiş saatleri bazı kriterlere göre farklılıklar gösterse de ortalama olarak en geç 1 saat sürmektedir.

Bursa cuma namazı saati

günü için cuma vakti dir.

Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

Bursa Namaz Vakitleri (2023 Ezan Saatleri) - 1 Aylık Diyanet Bursa Ezan Vakti

Bursa Namaz Vakitleri, Ezan Saatleri, Ezan Vakti, Bursa, Turkey | IslamicFinder

Bursa Namaz Vakitleri, Ezan Saatleri, Ezan Vakti, Bursa, Turkey | IslamicFinder

Bugünün Namaz Vakitleri

Bugün Bursa, Bursa Turkey için Namaz Vakitleri Sabah Namazı Vakti 05:13 AM, Öğle Namazı Vakti 01:08 PM, İkindi Namazı Vakti 04:43 PM, Akşam Namazı Vakti 07:29 PM ve Yatsı Namazı Vaktidir 08:57 PM. En doğru BursaEzan ve Namaz vakitlerini haftalık Namaz saatleri ve aylık Namaz zaman çizelgesi ile öğrenin.


Her gün namaz kılmak, dünya genelindeki tüm Müslümanların yerine getirmesi gereken en hayati ve temel görevlerden biridir. Namazlarınızı vaktinde kıldığınızda tüm sorunlarınız çözülecek ve Allah (CC)’ın inayeti üzerinizde olacaktır.

Tüm yıl için Bursa namaz vakitlerini zaman ve Islami Takvim 2023 çizelgesini yazdırarak takip edebilirsiniz. Namaz Vakitleri zaman çizelgesi otomatik olarak güncellenir ve bu sayede her zaman en güvenilir ve doğru namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz ve Ramazan takvimi 2023 için Ramazan 2023. Dilediğiniz yerde ve zamanda namaz vakitlerini görüntülemek için Athan Uygulamasını indirebilirsiniz. Athan Uygulaması sayesinde kıldığınız namazları girebilir, her zaman kolaylıkla namaz geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yazı kaynağı : www.islamicfinder.org

Bursa ili Nilüfer ilçesi Namaz Vakitleri ve Namaz Saatleri

Bursa Namaz Vakitleri - Bursa Cuma Ezanı Saati

Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada
enteresan haberler

Yorum yapın