Bursa’da Sagopa Kajmer rüzgarı

Bursa’da Sagopa Kajmer rüzgarıÜnlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer, Kültürpark Açıkhava sahnesinde Bursalı dinleyicileriyle buluştu. ‘Neyse’, ‘Vazgeçtim İnan’ ve ‘İstisnalar Kaideyi Bozmaz’ şeklinde sevilen şarkılarını seslendiren Kajmer, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Küçük büyük her kesimin hayranı olduğu meşhur rapçi Sagopa Kajmer’e sevenleri ulaşmak için gayret sarf ettiler. Güvenlik güçlerinin bir olumsuzluğa karşı dikkatli ve önlemli olmaları konserin eğlenceli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağladı. Yaş sınırı olmayan konserde ebeveyni ile beraber gelen minik hayranının, Sagopa Kajmer’in her şarkısına eşlik etmesi seyirciler kadar meşhur rapçinin de dikkatini çekerek kendisiyle yakından ilgilendi.

Bergen’i unutma

Türk müziğinin mühim isimlerinden Bergen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ şarkısına yapmış olduğu düet parçayı Bursalı dinleyicileri ile birlikte seslendirirken seyirciler alkışları ve ıslıklarıyla şarkıya birlikte rol aldı.

Sahneye havlular uçuştu

Sagopa Kajmer, sevilen şarkılarından ‘İstisnalar Kaideyi Bozmaz’ şarkısının bir bölümünde ‘Hanginiz bu piste havlu attı?’ dediği anda sahneye dinleyiciler havluları fırlattı. Sagopa Kajmer konserlerinde bir gelenek haline gelen bu durum, dinleyiciler için beğeni ile karşılandı.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Sagopa Kajmer’in şarkılarına fanatikleri hep bir ağızdan birlikte rol aldı.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın