Bonus: Startup Battlefield 200’e başvurmak için fazladan bir hafta

Başvuru penceresini kaçıran erken aşamadaki kuruculara büyük bir not. Başlangıç ​​Battlefield 200 (SB 200) de TechCrunch Bozma. Sizin için heyecan verici haberlerimiz var!

Siz erteleyiciler, şanslı yıldızlarınıza teşekkür edebilirsiniz, başvurunuzu bir araya getirmeniz için size (biraz) daha fazla zaman veriyoruz.

Profesyonel ipucu: SB 200’e başvurmak ve katılmak %100 ücretsiz. Kesinlikle kaybedecek hiçbir şeyin yok.

Uzatılmış Başlangıç ​​Battlefield 200 son tarihi

Bu görev kutusunu yolda tekmelemeyi bırakmanın zamanı geldi. fazladan bir haftan var Startup Battlefield 200’e başvur. Yaptığınız şeyi durdurun ve bitirin 31 Mayıs 23:59 PDT.

TechCrunch Disrupt’ta Startup Battlefield 200 deneyimi

Üyeliğin ayrıcalıkları vardır. Her şeyden önce, bu grubun üyeleri gıpta ile bakılan TechCrunch onay damgasını kazanıyor. Kolayca verilmez ve başlangıç ​​​​(okuma: VC) topluluğunda ağırlık taşır. Tüm SB 200 kurucularının aldığı diğer avantaj ve avantajları gözden geçirelim:

Disrupt’a tam erişim: SB 200 kurucuları, Disrupt’a ücretsiz olarak katılır, dört ek geçiş ve tüm sunumlara, aralara ve yuvarlak masa toplantılarına VIP erişimi alır.

Tüm gösteri için ücretsiz sergi alanı: SB 200, Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek erken aşamadaki girişimler olacak.

Yatırımcı ilgisi ve medya maruziyeti: Geleceğin tek boynuzlu atlarını arayan yatırımcılar ve bir sonraki büyük hikayeyi arayan gazeteciler, SB 200 kurucularıyla tanışmak ve onları selamlamak için sergi alanına gidecekler.

Atölye çalışmaları ve saha eğitimi: SB 200 kurucuları, Disrupt’tan önceki haftalarda özel atölyelere ve ustalık sınıflarına davet edilecek. TechCrunch personelinden özel satış konuşması eğitimi ve bir yıllık ücretsiz TechCrunch+ üyeliği alacaklar.

Yatırımcılardan ve TC editörlerinden oluşan bir kitleye kısa tanıtım: Vitrin Sahnesine adım attığınızda bu eğitim işinize yarayacaktır. Çok değerli geri bildirimler alacaksınız ve bir yatırımcının portföyüne girebilirsiniz.

100.000 dolarlık bir atış: TechCrunch editörleri, Startup Battlefield finalistleri olarak SB 200’den 20 startup seçecek. Bu 20 şirketin kurucuları özel saha koçluğu alacak, TechCrunch’ta bir makalede yer alacak ve sahnede tüm Disrupt seyircisinin önünde canlı sunum yapacak. Nihai kazanan, 100.000 $’lık hissesiz ödülü evine götürür.

Bu fazladan haftayı akıllıca kullanın – Saint Expeditus’u hayal kırıklığına uğratmak hoş değil. Startup Battlefield 200’e Başvurun ile 31 Mayıs 23:59 PDT. Hayatınızı değiştirme potansiyeline sahip, bu yüzden bir bacağınızı sallayın ve bize ne inşa ettiğinizi gösterin!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın