Başlangıç ​​Battlefield 200 başvuruları yarın sona eriyor

Kutsal erteleme, girişim kurucuları! yarın son şansın Startup Battlefield 200’e başvurun de TechCrunch Bozma 2023. Disrupt Stage’de durmak ve küresel 1. kademe yatırımcılar, yüzlerce medya kuruluşu ve çok sayıda başka etkili hareket ettirici ve çalkalayıcı ile dolu büyük bir izleyici kitlesine sunum yapmak için son şansınız.

Özetle: Bu büyük fırsat sona ermek üzere. Şu anda yaptığınız şeyi bırakın ve başvurunuzu gönderin 23:59 PDT’ye kadar Yarın31 Mayıs.

Özet: Battlefield 200 avantajlarını TC Disrupt 2023’te başlatın

Startup Battlefield 200 (SB 200) şirketlerinin aldığı avantaj ve avantajlarla ilgili önceki notlarımızı kaçırmış olabilecek arkadaki erken aşama kurucular için bir kez daha ve biraz daha yüksek sesle:

Disrupt’a tam erişim: SB 200 kurucuları, Disrupt’a ücretsiz olarak katılır ve dört ek giriş ve tüm sunumlara, aralara ve yuvarlak masa toplantılarına VIP erişim hakkı kazanır.

Tüm gösteri için ücretsiz sergi alanı: SB 200, Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek erken aşamadaki girişimler olacak.

Yatırımcı ilgisi ve medya maruziyeti: Geleceğin tek boynuzlu atlarını arayan yatırımcılar ve bir sonraki büyük hikayeyi arayan gazeteciler, SB 200 kurucularıyla tanışmak ve onları selamlamak için sergi alanına gidecekler.

Atölye çalışmaları ve saha eğitimi: SB 200 kurucuları, Disrupt’tan önceki haftalarda özel atölyelere ve ustalık sınıflarına davet edilecek. TechCrunch personelinden özel satış konuşması eğitimi ve bir yıllık ücretsiz TechCrunch+ üyeliği alacaklar.

Yatırımcılara ve TC editörlerine kısa bilgi: Vitrin Sahnesine adım attığınızda bu eğitim işinize yarayacaktır. Çok değerli geri bildirimler alacaksınız ve bir yatırımcının portföyüne girebilirsiniz.

100.000 dolarlık bir atış: TechCrunch editörleri, Startup Battlefield finalistleri olarak SB 200’den 20 startup seçecek. Bu 20 şirketin kurucuları özel saha koçluğu alacak, TechCrunch’ta bir makalede yer alacak ve sahnede tüm Disrupt seyircisinin önünde canlı sunum yapacak. Nihai kazanan, 100.000 $’lık hissesiz ödülü evine götürür.

TechCrunch Bozma 19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek. Küresel Disrupt aşamasına adım atma ve girişim büyümenizi hızlandırma şansınız, ezici bir durma noktasına gelmek üzere. Startup Battlefield 200’e Başvurunile Ne zaman?ile 23:59 PDT Yarın. Bunu bitir!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın